Kayadaki Oymalar | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kayadaki Oymalar

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
RABBİM tebesümü eksik etmesin yüzlerimizden, güldürdüysem ne mutlu bana,sayın abim konu sahibi deve var diynce kiroki taşı gibi okudum resmi,ona göre açıklama yaptım, hatamı etdim acep:((yüzüm):eek:(ağla)e tabbi devyi gösteren malum yeridir...:))
sen bu kış pek hamsi yiyemedin anlaşılan. birde geceleri yazıyorsunya:D başkaları anlamaz.
ne hatası ,olurmu bilakis çok keyif aldım. belki yine anlayamayacaksın. konu sahibi arkadaşımız dere var demiş sen deve anlamışsın. ARABİAYA da gitmedin almanya da varmı bilmiyorum Ünyede zaten olmaz deve merakı siteden oluştu herhalde.
Yavuz kardeşim hemşerim boş laf etmez para da var diyor. biz bir şeyler anlatmaya çalıştık.üzerine temizleyip ön gazalları falan açarak birde dediğimiz yönleri inceleyip bir kaç resim paylaşmamanıda anlayamadım. üzerinde yine başka anlamlarda var.
üşengecin çocuğu da olmazmış. benden söylemesi. selametle.

yavuz123

Kullanıcı
Anladim ustam bu ara gidemiyorum is yuzunden gidince muhakkak atarim

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yörük beyi

Kullanıcı
arazinin üçgen yapan yeri varmıdır ustam. Ben baykuş gözüne benzettim.

yavuz123

Kullanıcı
Sol guzun baktigi yerde buyuk bir kaya var.

yavuz123

Kullanıcı
Ustam Gidince genis bi foto cekicem

yörük beyi

Kullanıcı
benim duydugum bir bilgiye göre baykuş gözlerinin oldugu yerde arazide toprak yıgma aranırmış ama ben bu bilgiyi tecrübe etmediğim için yazmak da istemiyorum ama yinede aklında bulunsun ustam.

yavuz123

Kullanıcı
Eyvallah ustam

wolf_52

Kullanıcı
sen bu kış pek hamsi yiyemedin anlaşılan. birde geceleri yazıyorsunya:D başkaları anlamaz.
ne hatası ,olurmu bilakis çok keyif aldım. belki yine anlayamayacaksın. konu sahibi arkadaşımız dere var demiş sen deve anlamışsın. ARABİAYA da gitmedin almanya da varmı bilmiyorum Ünyede zaten olmaz deve merakı siteden oluştu herhalde.
Yavuz kardeşim hemşerim boş laf etmez para da var diyor. biz bir şeyler anlatmaya çalıştık.üzerine temizleyip ön gazalları falan açarak birde dediğimiz yönleri inceleyip bir kaç resim paylaşmamanıda anlayamadım. üzerinde yine başka anlamlarda var.
üşengecin çocuğu da olmazmış. benden söylemesi. selametle.
uyyy ben ne etdum da,(kafam):Dsayın abim kafa çok dolu ondadır.....