Kayadaki Şekil Kapak Olabilirmi | Define işaretleri ve anlamları

Kayadaki Şekil Kapak Olabilirmi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

iki konu açmışsın ama silmiyorum, tamamı tek konu olsa takibi daha kolay olur. dikkat edelim.
bu görüntüler biraz daha iyi anlaşılıyor. çizdiğim şekilde tespit yapmaya çalış. kapak olamaz.
mutlaka bir başlangıcı olmalı. boşluğun alt bitim noktasıdır. bu nokta ile üst bitiminin derinliğini alabilirsen,girişle diğer bölüm arasında bir kaç metre fark olduğunu görürsün. işte o zaman emin olabilirsin.

cengiz34

Kullanıcı

iki konu açmışsın ama silmiyorum, tamamı tek konu olsa takibi daha kolay olur. dikkat edelim.
bu görüntüler biraz daha iyi anlaşılıyor. çizdiğim şekilde tespit yapmaya çalış. kapak olamaz.
mutlaka bir başlangıcı olmalı. boşluğun alt bitim noktasıdır. bu nokta ile üst bitiminin derinliğini alabilirsen,girişle diğer bölüm arasında bir kaç metre fark olduğunu görürsün. işte o zaman emin olabilirsin.
Sayın ikizceli ustam bu yuvarlak kesim aynı tepsi gibi gibi simektrik tabanida düz şekilde. Yaptığınız isaret lerden özür dilerim anlayamadım.detaylı olarak kırmızı ve sarı çizginin açıklamasıni sizden rica etsem

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
oyuğun 2-3 metre civarında boşluk alabiliyorsan okeydir. az gerisi yada az yanında altı odadır, içi fena değildir. seni mutlu eder, üzmez. tabi yukarıdan balıklama girilir düşüncesine sahip bir arkadaş değilsen üzmez, buranın şartı kapıyı veyahut girişi yakalayacak tespitleri başarabilmene bağlıdır. derinliği değişkendir. 1.5 ile ulaşılanı da vardır, 7 ile ulaşılamayanı da

ayriyeten bu bulduğun işarete define camiasında kazan g.tü denir.

ve genelde tek başınaysa odaya delalet eder çok sayıdaysa çok kişiye ait malzemelerden ve mezarlardan oluşan bir komplekse sahip olduğu anlamına gelir.