Kayadaki Yazı?

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: Kayadaki Yazı?

yazılar yada işaretler seni yer ve yön olarak nereye atar artık orayı bilemem. eğer define işareti ise karmaşık ve usta işi bişey bu. heryerde bulunur cinsten bişey değil. belkide bir define işareti bile değil. belki onların can sıkıntısından belki kutsallık addedip yapmak gereksinimi duydukları bişeyden belki birinin murç işçiliğini öğrenme azminden belki sevgiliye görsel bi hatıra olması için??? buraya bi diyeceğim yok. herangi biride olur hiçbiride olabilir. benim tek söyleyeceğim sol üstte şişkin duran bir yer var ve bu kaya sanki horasan ile kabartılma gibi geldi. yazıların olduğu bölümde dahil olmak üzere horasanlı gibi. horasan var ise kontrol et bişeyler varmıymış acaba içinde? sen bu şişkin yeri bi kontrol et yada bu kayada hediye cebi gibi olan bi yer varsa bak. saygılar.

sondurak

Kullanıcı

,,
Sayın ustalar yorumlarınız için teşekürler!Bozkurt kardeş kayanın etrafı toprak altında!sadece paylaştığım yüz açıktır.onun için bende merak etim ne olduğunu sadece alttaki yazılan kelimeye.kayanın etrafı anladığım kadarıyla çunkü arkadada görünen çarpılar gibi kayayı komple kaplıyor daire şeklinde yani yuvarlak.ve bu iki katlıdır.Ağa usta lütfen bilgisayara girdiğinizde yorumunuzu bekliyor olacağım .Saygılar!

,,Sayın Enver Merhaba,, Konuyla Alakalı Yeriniz ,10, Numara Sizin İçin Hayırlı Olması Temennisiyle...:p....
,,Sayın Enver Bu Resmin Tamamı görüleni Varsa Eklermisiniz Toprak Ve Gökyüzü Görülebilecek Şekilde...

enver

Kullanıcı

Selamun Aleykum Sayın Ustalar!Sondurak usta.işte kayanın istdediğiniz resmi ve de kayanın önü.Teşekürler!

sondurak

Kullanıcı

,,Sayın Enver Merhaba,, Gördügümüz Ve Anlatımınız Kadarıyla Bahçeniz Hakkın'da Bilgi Sahibiyiz...
Dolaysıyla Şahsen Araştırmalarıma Sag,sol Uzantılı 30 cm Kadar Görünen Kanalın Altın'dan Başlardım...
Kaya Ve Toprakla İlgilenirdim...:p...
Bahçeniz Araştırılmaya Deger İnşaALLAH'cc...:p...
Saygılarımla...;)...silah?..........Şaşmaz.......:p...:eek:...