KAYALAR VE İŞARET ANLAMLARIYLA İLGİLİ

ardayla52

Kullanıcı
USTALAR Bİ GÖZ ATARSANIZ SEVİNİRİM KONUYLA İLGİLİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM BU ARAZI ESKİ BİR KALE ÖNÜNDEDİR,KALEYLE BU DÜZ ARAZİ ARASINDA IRMAK AKMAKTADIR,KALENİN GEÇMİŞİNİN İ.Ö YE DAYANDIGI SÖLENİR,
İLK RESİMDEKİ OYMA MEVCUT OLAN KAYA NIN RESİM YÖNÜNE GÖRE SAĞ TARAFINDA YOKLAŞIK 6 İLE 7 ADIM İLERİSİNDEDE YERDE ÖRME TAŞLAR BULUNMAKTADIR,ÖNÜNE DOGRUDA 4 İLE 5 SIRA KAYA DAHA MEVCUTTUR RESİMDE GÖZÜKTÜGÜ GİBİ,ŞİMDİDEN VERECEGİNİZ BİLGİLER VE PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM ,SAYGILAR

GRİ

Kullanıcı
arkadaşım.yerniz şayet kaya yapısı sağlam ise diyebirizki orayla uğraş.
işaretlerin anlamına gelincede....
kalp:malda gözü kalmıştır.çok sevdiği içinde saklaken bir çok şifre yöntemini veya tuzak
sembolunu seçmiştir.
3gen
kapalı bir alanı ifade etmektedir...
mağarada olabilir oda,da kaya mezarıda.
laki ordaki kare oyması bize yakın civarda bir yewr altı oda vermektedir.
yuksek ihtimallede oda içi mezar veriri.
düşüncelerim bu yönde inş hakkınızda fayda vardır.kolay gelsin.
i akşmlar

GRİ

Kullanıcı
ilavetende kayayı biraz temizleyip etrafını biraz daha açarsanız farklı işaretlerde orataya çıkabilir.
buda işin boyutunu değiştirebilir.

ardayla52

Kullanıcı
GÖRÜŞ VE DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞTIGINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM TEK YORUM YAPANDA SİZ OLDUNUZ BUNUN İÇİN AYRIYETTEN TEŞEKKÜR EDERİM İLK RESİMDEKİ KAYANIN 6 YADA 7 ADIM İLERİSİNDE SIRA TAŞLARDAN ÖRME YAKLAŞIK 6 İLA 8 METRE KARE Bİ ALAN VAR BENDE BURDAN ŞÜPHELENİYORUM ORDAN SONRA DA 15 20 ADIM YOKTUR İLERİSİ IRMAK AKIYOR TŞK LER TEKRAR

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
büyük bir ihtimalle bir yerleşimin yakında bulunan mezarların üzerinde sin çevreyi genel resimlerini atarsan daha iyi yorumlar alırsın burada boşluk araman seni sonuca götürür kaçak kazıdan uzak dur nehir kenarına güzel yerler bulman mümkün.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Tünel,mağara,mahsen işaretlerin mevcut senin söylediğin yerde 1.resmin sağ tarafından 4 ile 7 mt arasında boşluk ara,1.resmin sağ tarafınıda yuvarlak kısmında kasa olabilir

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

muhterem kardeşim, içlerinde önemli gördüğüm ,ayağa benzer olan bulgu. diğerlerini mezar kabul et,emeğe deyeceğinide sanmıyorum. arazi meyilli olmalı ve resimden anladığımız büyük ihtimalle ok yönünde üst kısmında odası olacak.sağlıcakla.

ardayla52

Kullanıcı
GÖRÜŞ VE DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM İKİZCELİ USTAM

xsar

Kullanıcı
arkadaşlar bu tas kare seklınde ve arazıde.Arazı bos sadece bu tasın cevresınde kucuk kayalar var.sızce bu tas nedır.Bır anlamı varmı?yorumlarsanız sevınırım.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
2veya 3 kişi ne kadar lazımsa bir takla attırın öğrenirsin