Kayalar | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Kayalar

esrarengiz2828

Kullanıcı
Adamın oturdugu yerin orda çubukla sonuç alınabilirmu

LG-D723 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet orda çubukla boşluk alabilirseniz odalar olma ihtimalini yükseltmiş olursunuz ama diğer ihtimalleride değerlendirmeyi unutmayın cihazla dikkat çekici neresi varsa bakmalısınız buraya kimse girmedi ise çok derin olmyan bişeyler çıkma ihtimali yüksek

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

wolf_52

Kullanıcı
Burda neye dikkat etmeliyim veya yakinlarami bakmaliyim uzaklarami?

burda söylemek istediğim, ok un gösterdiği alanı daha net görmek istediğmdir, giriş araıyorum, girişin 2 yakasında koruyucu mezarları var gibi duryor, 2 mezarı bulursan çubukla girişde tam ortasıdır...

wolf_52

Kullanıcı
Firsat bulursam inşallah çekerim. Odada ne bekliyor peki ustam

bu tip mezar odalarının, girişine yada yakınına koryucu mezarları olan defiler, sıtatüsü yüksek şahıslara yaplırdı, yönetici sınıfı ruhban sınıfı kıral vs.. ve tabi def nrdilrkende mal varlıklarıyla def nedilirdi....

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
boyle guzel yerin bunca zaman bakir kalmasi enteresan burda cok iyi bir uzmanin yol gosdermesi gerek cok tehlikeli bir yerdesin zor yerler zorun kolayini ariyorsakda 7 9 10 ncu resimlerdeki yerde aranmali fakat uzman birisiyle.net yerleri vermeyecegim zati uzman olsaniz burasini cozersiniz bunu sizi dusundugum icin soyledim arkeolojide ve tuzaklamada uzman birisiyle calisiniz. malum insan hayati degerlidir.

meinblauesleben

Kullanıcı
boyle guzel yerin bunca zaman bakir kalmasi enteresan burda cok iyi bir uzmanin yol gosdermesi gerek cok tehlikeli bir yerdesin zor yerler zorun kolayini ariyorsakda 7 9 10 ncu resimlerdeki yerde aranmali fakat uzman birisiyle.net yerleri vermeyecegim zati uzman olsaniz burasini cozersiniz bunu sizi dusundugum icin soyledim arkeolojide ve tuzaklamada uzman birisiyle calisiniz. malum insan hayati degerlidir.

Babaconda ustam öncelikle usta olsaydin birşeyler görebilecegimi yazmişsın haklisinda usta olan sizlersiniz benimde burda olmamin nedeni sizlerden birşeyler ögrenmek. Define mekanina farkli konular açiyorum bilgiler edinmek için ama pek kaçak kazidan yana olmadigim içinde şuana kadar biryede dokunmadim nasipse ileride yasal olarak birşeyler yaparm yani şuan yaptigim tecrubeli ustalardan bilgi toplamak. Saygilar vede teşekkurler

meinblauesleben

Kullanıcı
f266e4d6ffb0ef8ebd888771813a30d0.jpg
ustalar burda birsey olabilirmi?

meinblauesleben

Kullanıcı
Fotografi cekip devam ettim ama iceriye dogru devam eymiyo sadece oyun o kadar birde size sormak istedim :)