KAYIK ŞEKLİNDE 2 SUNAK | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

KAYIK ŞEKLİNDE 2 SUNAK

KOMAGENE

Vip Üye
Tam istikamet verdiğim kırmızı yönde mavi ve sarı çapında alana 9-11-27 adım mesafeyi geçmemek üzere detaya girin. Kayayı ve çevreyi net almadığınızdan dolayı sizi yanıltmakta istememekle beraber benim gördüğüm alan bu yorumdan ibarettir. Selametle inş'ALLAH
işinin olduğunu bildiğim için rahatsız etmek istemedim buna rağmen zaman ayırıp çizdiğin için çok teşekkür ederim @Roni ustam

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
işinin olduğunu bildiğim için rahatsız etmek istemedim buna rağmen zaman ayırıp çizdiğin için çok teşekkür ederim @Roni ustam
Estafirullah. Gerçekten yoğundum kendime bi mola verip size yazayım dedim. Bazen unutuyorum mahçup olmak istemedim.

Ayrıca @Deli Fırat ,@Roni ,@MAVRAN ,@TRUVA ,@Kader25 ve @TimuR964 ustalarıma zaman ayırdıklar için teşekkürler
şöyle bir kanıya vardım tüm ustalarımız gömü şeklinin aynı fakat mesafesinin farklı olduğuna işaret ediyor
mesafelerin hepsini dikkate aldığımda sonuca varacağımı düşünüyorum
Estafirullah biz bir aileyiz burada. Tabi ki yardımcı olucaz. Usta kalfa ilişkisinden ziyade abi kardeş ilişkisi var burda ve bizi biz yapan kırmızı çizgide bu zaten. Üstelik birbirimize fayda sağlamak mutlu edici birşey. Beraberliğin daim olmasını dilerim.

Yön konusuna gelince kesinlikle haklısınız. Bu görsel neye göre görsel veya bir emare neye göre emare? Yıldıza göre mi inanca göre mi yoksa doğu batı kuzey güneye göre mi? Bunun yanı sıra yaşan kavmi yani ilk ve son kavmi, geçmişse veya uzun süre orada kalmışsa eşkiya modelini yani tarikatını klanı ele almak lazım ki sonuç sağlığa koşsun. Selametle kalın İnş’ALLAH. 🙂🤚

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
gurban bunlar hangi yöne bakıyorlar ikiside aynı yöne baksa tavşan kulağı işareti diyecemde ayrı yönlere bakıyorlar yönler güney ve kuzeyse her iki yönün 7 metre ilerisinde taş varmı

Son düzenleme:

KOMAGENE

Vip Üye
gurban bunlar hangi yöne bakıyorlar ikiside aynı yöne baksa tavşan kulağı işareti diyecemde ayrı yönlere bakıyorlar yönler güney ve kuzeyse her iki yönün 7 metre ilerisinde taş varmı
işte sıkıntı benim çevreyi görmemiş olmam
yer akrabamın bahçesi il dışında yakın zamanda gideceğim
aynı yerde tılsım tuzaklı ve tunelli papaz mezarı kadın oyma ayak işareti erkek oymak ayak işareti 2 adet keçi resmi ve kuyu işareti var