Kayıp Üyeler

A21MEDLi

Admin
Lacivert usta bu sorunun çok basit,hemde beleş,pc nin reset atmasının sebebi POWERin fanın dan kaynaklanmaktadır.bunu bir çok bilgisayaracıda bilemez..
hemen çaresini diyyim,kasada bulunan POWER in kablolarını jaklarını ana karttan HDD den ve CDROM dan çekin ve POWER i kasadan çıkartın 4 küçük vidasını sökün,FAN ın (pervane) ortasında bulunan yuvarlak yapışkan kağıdı yırtmadan çıkartın ve kağıdın kapattığı küçük yuvarlak parçaya iğneyi batırıp yuvasından çıkartın ve görünen metala azçık yağ damlatın OKdır yağ damlattıktan sonra tekrar küçük kapağı ve yapışkanı eski haline getirin...bunu deneyin göreceksiniz pc bi daha reset yapmayacak,bu azcık yağ sizi 3-5 yıl atar.
NOT; dökeceğin yağın miktarını şöyle ayarla;kontrol kalemininin ucunu yağa batırıp çıkar tornavidanın üstündeki yağı o metale dök yeterlidir.yağın fazlası fana zarar verir.
bunu yaptıktan duanı eksik etmezsin inşallah.

Dostlar bilgisayarımda sıkıntı var iki kez tamire götürdüm düzen almadı anakartı değiştirdiler olmadı rem arızalı dediler değiştiler olmadı devamlı kendiliğinden açılıp kapanıyor sinirlerim tavan yaptı daha sonra görüşürüz inşallah...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Eyvallah ustam Allah cc. razı olsun inşallah dünden beri kapanma olmadı eğer tekrarlarsa dediğini yapacağım geçmişte biraz elktronikle uğraşmışlığım vardır üstesinden rahatlıkla gelirim teşekkür ederim dostum...(beğendim)

gıral

Vip Üye
Nerde bu ustalarımız bilen duyan gören varmı arkadaşlar. Şimdi tektek yazsam şöyle @aliveli4444
@BoZKu®T
@KANAS_USTA
@BABACONDA
@ÇALKAYA 28
Hangibirini yazımki arkadaş

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Gıralım ülke donuyor herkes odun derdinde define kimin umurunda....:D

gıral

Vip Üye
Gıralım ülke donuyor herkes odun derdinde define kimin umurunda....:D
Usta define sıcak tutarrr sıcakpara:D adamı üşütmez. Bukayıplar ya parayı buldu kaçtılarsa sıcak biyere:D yoksa bimağarada mahsurmu kaldılar:( yaw insanın aklına herşey geliyor abi

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Gecen gün rüştüyle bozkurtu dubaide gördüm...
Beni görür görmez kumar masasının altına saklandılar bende mahcup olmasınlar diye o masada rulet oynamaktan vaz geçtim...

gıral

Vip Üye
Beni görür görmez kumar masasının altına saklandılar bende mahcup olmasınlar diye o masada rulet oynamaktan vaz geçtim...
Desene parayı bitirdiler:D yakında düşerler usta. Tilkinin geleceği yer kürkçü dükkanı

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

abi seni rulet masasında görünce mahcup olmanı istemedik. :D

Desene parayı bitirdiler:D yakında düşerler usta. Tilkinin geleceği yer kürkçü dükkanı

çok ükettik çook, şişede durdugu gıbı durmadı o bozuk paralar.
dükkan demiyelimde herzeman mekandayız.

mekan evimiz , üyeler dostumuz <...> :D

MAVRAN

Super Moderatör
Aslında idiraf edeyim akşamları biraz geç yatıyorum ancak akşam kakiyorum birşeyler atıştırmalık yaşım şöyle yeni açtığım yere gizli bilmeden bir göz attım vayyy ne göreyim bizim ustalar burada ikisi masa altında diğeri rulet oynuyor. Yasladım koltuğuma dedim oh bunlar da parayi buldu ama ancak bir hafta kaldılar. Gençler çok hızlısınız ne yaptınız orada hebsini biliyorum.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Paralar cabuk suyunu çekti... banu malkan sağolsun tarla başında bir köşe ayarladı sermayesi üç tane fincan bul garayı al parayı idare ediyoz işte günde bir öğün ekmek arası kelle soğan veriyo.. ben öyle tek öğüne razı olmazdımda ibrahim malkandan (abraham) rahmetli define pilanı araklama hesabındayım bakalım kısmet...
Herkese bol şanslar...