Kayıp Üyeler | Sayfa 18 | Define işaretleri ve anlamları

Kayıp Üyeler

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Şşşşt... ağaya ilişmeyin...
Benden söylemesi..
Son pişmanlık fayda vermez...
Yaw.. adam ağa ağaa...

star21

Kullanıcı
okadarda vurmayın ayağıma yaw bak bakalım 7 mesajım mı var ayıp ayıppp (kahkaha)(kahkaha)(kahkaha)

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Selamun Aleykum;
Şahsen İkizceli ustamın sağlığı sıhhati hususunda merak içindeyim,görüşen varsa öğrenmek isterim,diğer ustalardanda uzun zamandır haber yok ASİAVCI,KARANAR

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Selamun Aleykum;
Şahsen İkizceli ustamın sağlığı sıhhati hususunda merak içindeyim,görüşen varsa öğrenmek isterim,diğer ustalardanda uzun zamandır haber yok ASİAVCI,KARANAR
Akşam bi arayım ikizceli abimi
Haber veririm inşallah

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Ben ben aradım arkadaşlar sağlığı sıhhati yerinde hamdolsun arada bir siteye girmesini kendilerinden rica ettim bakalım inşallah arada bir de olsa selamlaşırız...

la mekan 001

Kullanıcı
Ustalarım artık gelsede tanissak mübarek yazdıklarını okudukca merak eder oldum resmen çubuk olayında aç susuz kalmışım inşallah gelir

bornovalı

USTA
Super Moderatör
S.A.
Herkese merhaba
Merhaba la mekan 001 ustam.
Öncelikle belirteyim ki; sitemizin her bir üyesi ayrı ayrı değerli ve kıymetlidir. Ancak fıtratımız gereği bazı insanlar, bazı konularda daha ön plana çıkmaktadır. İkizceli ustamız da bunlardan sadece birisidir. Bilgi ve tecrübelerini karşılıksız bizlerle paylaşması ve elinden geldiğince her soruya cevap vermesi en önemlisi de gönlünün güzelliğini kaleme yansıtmasıyla, bizlerin gönüllerinde ayrı bir yer edinmiştir. Bu sözler sakın ha sakın yanlış anlaşılmasın.
Her ustam veya her üyem benim için çok değerli ve kıymetlidir. Ancak bilgi ve tecrübe konusunda farklılıkları vardır. Bir soru sorulduğunda veya yardım talep edildiğinde, bilgi ve tecrübelerini esirgemeden yardımcı olmaya çalıştıklarına bizzat şahidimdir. Eğer suskun kalıyor ise; bilgi ve tecrübelerinin yeterli olmaması, yanlış yönlendirme yapmaması içindir. Bunu aklımızın bir köşesinde tutalım.
Şimdi. Diyorsunuz ki; "resmen çubuk olayında aç susuz kalmışım"
Bu sözleriniz; sitemizi yeterince inceleyemediğinizi gösteriyor. Bunda da yeni üye olmanızın etkisi olduğunu düşünüyorum. Sitemiz de birbirinden değerli ustalarımızın çubuk konusunda yazılmış çok değerli yazıları vardır. Yeni başlayanlar veya orta düzeydeki insanların aç ve susuzluğunuzu gidereceği inancındayım.
Konu hakkında bilgi ve tecrübenizi bilmediğim için, basit bir açıklama yapmam gerekiyor. Çubuk konusunda her bir usta ayrı bir usul ve yöntem kullanır. Mesela ikizceli ustamızın usul ve yöntemleri, uygulamaları kısacası meziyeti, benim meziyetim ile tamamen zıttır. Bu farklılıklar neden kaynaklanıyor? Bu gibi soruların cevaplarını değerli ustalarımızın yazılarından takip edebilirsiniz. Belki de bizlerden çok daha fazla bilgi ve tecrübeniz vardır. Bilemem. Eğer öyle ise; diğer ustalarımız gibi bizim ile paylaşacağınızı umarım.
Kinayeli sözlerinize istinaden bu yazı kaleme alınmıştır. Hakkınızı helal ediniz.
Sağlıcakla kalın
ALLAH a emanet olun

la mekan 001

Kullanıcı
S.A.
Herkese merhaba
Merhaba la mekan 001 ustam.
Öncelikle belirteyim ki; sitemizin her bir üyesi ayrı ayrı değerli ve kıymetlidir. Ancak fıtratımız gereği bazı insanlar, bazı konularda daha ön plana çıkmaktadır. İkizceli ustamız da bunlardan sadece birisidir. Bilgi ve tecrübelerini karşılıksız bizlerle paylaşması ve elinden geldiğince her soruya cevap vermesi en önemlisi de gönlünün güzelliğini kaleme yansıtmasıyla, bizlerin gönüllerinde ayrı bir yer edinmiştir. Bu sözler sakın ha sakın yanlış anlaşılmasın.
Her ustam veya her üyem benim için çok değerli ve kıymetlidir. Ancak bilgi ve tecrübe konusunda farklılıkları vardır. Bir soru sorulduğunda veya yardım talep edildiğinde, bilgi ve tecrübelerini esirgemeden yardımcı olmaya çalıştıklarına bizzat şahidimdir. Eğer suskun kalıyor ise; bilgi ve tecrübelerinin yeterli olmaması, yanlış yönlendirme yapmaması içindir. Bunu aklımızın bir köşesinde tutalım.
Şimdi. Diyorsunuz ki; "resmen çubuk olayında aç susuz kalmışım"
Bu sözleriniz; sitemizi yeterince inceleyemediğinizi gösteriyor. Bunda da yeni üye olmanızın etkisi olduğunu düşünüyorum. Sitemiz de birbirinden değerli ustalarımızın çubuk konusunda yazılmış çok değerli yazıları vardır. Yeni başlayanlar veya orta düzeydeki insanların aç ve susuzluğunuzu gidereceği inancındayım.
Konu hakkında bilgi ve tecrübenizi bilmediğim için, basit bir açıklama yapmam gerekiyor. Çubuk konusunda her bir usta ayrı bir usul ve yöntem kullanır. Mesela ikizceli ustamızın usul ve yöntemleri, uygulamaları kısacası meziyeti, benim meziyetim ile tamamen zıttır. Bu farklılıklar neden kaynaklanıyor? Bu gibi soruların cevaplarını değerli ustalarımızın yazılarından takip edebilirsiniz. Belki de bizlerden çok daha fazla bilgi ve tecrübeniz vardır. Bilemem. Eğer öyle ise; diğer ustalarımız gibi bizim ile paylaşacağınızı umarım.
Kinayeli sözlerinize istinaden bu yazı kaleme alınmıştır. Hakkınızı helal ediniz.
Sağlıcakla kalın
ALLAH a emanet olun

ustam öncelikle siz hakkınızı helal edin ben sıkıntımı yanlış kelimeler kullanarak anlatmaya çalışmış ve sizi uzun uzun yazmak zorunda bırakmışım
maksadım kinayeli veya alttan alttan bişeyler söylemek değildir zaten o tip yazı veya konuşmalardan nefret ederim sadece arada yakın olduklarımla şaka maksatlı kullanırım
konuya gelecek olursak benim açlığım daha önce hiç birşey bilmiyordum ve siz kıymetli ustalarım sayesinde öğrenmeye başladım ( inşallah başlamışımdır )
benim orda ve bazı konu sonlarında buna benzer yazılarımın sebebi büyük oranla geçmiş mesajların veya fotoların zaman aşımına uğramış olmasından kaynaklı ustalarımız burda olursa tekrar aynı bilgileri alma arzusudur yoksa kinaye yok ustam yazım hatası ve her zaman arkasında durduğum bi söz başıma gelmiş olduyazının duygusu aşkı olmaz ,yazan farklı okuyan farklı ruh halinde olabilir

tekrardan hakkınızı helal edin

bornovalı

USTA
Super Moderatör
S.A.
"tekrardan hakkınızı helal edin"
Darılmak, gücenmek ne haddimize. Helal Hoş olsun kardeşim.
"yazan farklı okuyan farklı ruh halinde olabilir" Haklısın. Farklı bir ruh hali ile değerlendirmişim.
"yazının duygusu aşkı olmaz" .Burada sizinle tam anlamıyla hem fikir değilim malesef. Akademik yazılarda durum aynı anlattığınız gibi. Fakat edebiyatta durum değişir. Öyle yazılar vardır ki, okuyan her insanı tek bir duygu ve aşka ulaştırır. Bu yazıları kaleme alan insanlar müstesnadır. Alır, götürürler istedikleri yere. Bazı ideolejilerin temelini de bu tür yazılar oluşturur. Peki biz bunların iyi mi-kötü mü? İyi ise, neye göre iyi? Kötü ise, neye göre kötü? olduğunu nasıl ayırt edeceğiz? ..... ....... ....... Konu böyle uzar gider.
Kişiliğinizi bilmediğimden, sizin tabirinizce "uzun-uzun" yazdım. Ancak kalem oynatışınız gerçek kişiliğinizi yansıtınca; Hoş bir sohbet babında "yazı" hakkındaki fikirlerimi beyan etmek istedim.
Çubuk konusunu yeni, yeni öğrendiğinizi belirtmişsiniz. İnşallah kısa bir zamanda kendinizi geliştirirsiniz. Ben bu konularda "Ar-Ge" bölümünde bir kaç yazı karaladım. inşallah size faydalı olur. Ancak aşağıda vereceğim linki tıklar iseniz başlangıç için size çok faydalı olacağını umuyorum.
http://www.definemekani.com/forum/k...lutuf-ettiği-bir-meziyet-“arama-bulma”.16916/
Sağlıcakla kalın
ALLAH a emanet olun