kendi köyümden birkaç manzara sizlere

star21

Kullanıcı
Cevap: kendi köyümden birkaç manzara sizlere

birbirinden güzel resimler paylaşım için teşekkürler bu arada av sevdasından vazgeçtiğiniz için sizi kutlarım can yakmak can almak iyi bir şey değil....
Av avcılık yapanların gelecekte çok kötü olaylar yaşadıklarını çok gözlemledim

allahtan benimki iyi sonuçlandı annesine ateş edecekken yavrusu üzerime kondu her aklıma geldiğinde pişmanlıktan deli oluyorbu kunuda çok ciddiyim..

star21

Kullanıcı

elinize sağlık ustam güzel kareler merak ettim akrep dizinizde galiba size birşey yapmıyormu efsunlumusun yoksa ustam...

evet biraz öyle diyebilirim benim hayvanlarla değişik bir telepatim var onu bende çözemedim ve halada anlamadım..

TRUVA

Admin

üsdat manzara iyi görünüyor.geleyimde bir mangal yakalım şu güzelim doğada.

beytanya

Kullanıcı

Elinize sağlık ağam, güzel kareler için teşekkürler;)

İRON

Kullanıcı

yaa aga bide o kuşu öldürüp yavrularıda yetim braktığını düşün. o yavrular anne baba olmadan ansıl yaşarlardı..bide bunun ahiret hesabıda var..burdan avcılık yapan bütün arkadaşlara sesleniyorumm siz siz olun bu cahillikten vazgeçin.yazıktır gunahtır.şunuda unutmayın bu katillikten doğacak olan gunahlar siz avcılara isabet etmesse bile ALLAH c.c korusun yavrularınıza yada aile bireylerinize hastalaık yada musibet bela vs... dönebilir..onun için lütfen ama lütfen bu sevdadan vazgeçinn bana göre merhamet duyguları körelmiş bir harekketir.yinede sizler bilirsiniz selametle kalınız saygılar sevgiler....ALLAH c.c,nın verdiği canı ancak ALLAH c.c alır.bizler ancak ve ancak sadece vesile olabilirz..

cantar

Vip Üye

yaa aga bide o kuşu öldürüp yavrularıda yetim braktığını düşün. o yavrular anne baba olmadan ansıl yaşarlardı..bide bunun ahiret hesabıda var..burdan avcılık yapan bütün arkadaşlara sesleniyorumm siz siz olun bu cahillikten vazgeçin.yazıktır gunahtır.şunuda unutmayın bu katillikten doğacak olan gunahlar siz avcılara isabet etmesse bile ALLAH c.c korusun yavrularınıza yada aile bireylerinize hastalaık yada musibet bela vs... dönebilir..onun için lütfen ama lütfen bu sevdadan vazgeçinn bana göre merhamet duyguları körelmiş bir harekketir.yinede sizler bilirsiniz selametle kalınız saygılar sevgiler....ALLAH c.c,nın verdiği canı ancak ALLAH c.c alır.bizler ancak ve ancak sadece vesile olabilirz..

Ağzınıza sağlık söyleyeceklerime tercüman olmuşsunuz....

Kervan07

Admin

ustam sizin köyde maşallah karadenizden geri kalır tarafı yok,çok güzel beğendim..

av meselesine gelince, avdan hiç ama hiç anlamam ve hic bir cana kıyamamda ama bana hobin ne diye sorduklarında veya araziye niye gittiğimi merak ettiklerinde bende hep ava gidiyoruz derim:) av hakkında soru sorsalar yandık:)