Keşan karahisarköyündeki fenertepede gün yüzüne çıkmayı bekleyen kale...!

Kesanlı22

Kullanıcı
Edirne ili keşan ilcesi ile enez(ainos) arasında karahisarköyünün kuruldugu fenertepenın zirvesinde bulunan kale ismini bilen var ise yazabilirmisiniz ustalarım.

KANAS_USTA

Admin
Cevap: Keşan karahisarköyündeki fenertepede gün yüzüne çıkmayı bekleyen kale...!

inşallah bılen bırısı cıkacaktır kardeşim
bu arada sıtemıze hoş geldınız deger kattınız.
bereketlı olması temennısı ıle ya nasıp :)

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı
Cevap: Keşan karahisarköyündeki fenertepede gün yüzüne çıkmayı bekleyen kale...!

Hoş geldiniz diyelim;
En azından köyünüzde iki kilise ve iki eski değirmeniniz var diyelim tabii eskiden.

rafet5757

Kullanıcı

Edirne ili keşan ilcesi ile enez(ainos) arasında karahisarköyünün kuruldugu fenertepenın zirvesinde bulunan kale ismini bilen var ise yazabilirmisiniz ustalarım.

aradıgın yer burası arkadasım yalnız kale ismi yok sadece tepe adı var

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

aradıgın yer burası arkadasım yalnız kale ismi yok sadece tepe adı var

haritayı gördüğünüz sitenin adını yada linkini bana özel mesaj ile pm atmanız mümkünmüdür sayın rafet ustam. bende kendimce araştırmalar yaparım bizim civarda.

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

haritayı gördüğünüz sitenin adını yada linkini bana özel mesaj ile pm atmanız mümkünmüdür sayın rafet ustam. bende kendimce araştırmalar yaparım bizim civarda.

Harbici ustam ancak hereke'ye kadar ,sizin oralara kadar uzanmıyor ,,,,

Kesanlı22

Kullanıcı

Sagolun ustalarım. Kilise ve değirmenlerin isimlerini yazabilırmısınız?

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

Harbici ustam ancak hereke'ye kadar ,sizin oralara kadar uzanmıyor ,,,,

evet ustam sağolun varolun. bunu benle paylaşmıştınız da malesef bir sonuç alamıştım. hatta bu haritayı çizenlere de kendi kendime kızmıştım. sen tut herekeye kadar gel gerisine gitme. şu harbiciye bir güzellik yapıp 50 km daha gidememişler. :D koptum koptum

paylaşmayı seven gönül dostlarım sizler sağolun.

Kesanlı22

Kullanıcı

Tamam ustam manastır,dere,tepe,degırmen ısımlerı ne mevcutsa yazabılırsın geçmiste ne yaşamış neler yaşamış bılmek ısterım. Gezdıgım topraga benden önce kımler kullanmıs bılmek lazım.