kilisede bulduğum bir taş ve işlemesi

mameki

Kullanıcı
Cevap: kilisede bulduğum bir taş ve işlemesi

Duvarlarda kullanılmış süsleme olabilir ? Ustalarıma katılıyorum çevre fotoları şart.İyi forumlar

İRON

Kullanıcı

as , iyi dilekleriniz için sağolun Allah razı olsun , taş kilisenin hemen yan tarafında şuan için başka bir fotoğraf şansım yok biraz mesafe uzak ama en yakın zamanda yeni resimlerle döneceğim, kilise ermenilerden kalma,taşın bulun duğu yerdeki toprak sanki etraftaki topraktan biraz farklı, şuan taş ilk konulduğu konumda değil malesef işgüzarın birisi taşı çıkarmış altında bişey bulamayınca da bırakıp gitmiş bizden sonra, bu haliyle görüşünüz nedir hocam

taşın altında veya üstünde birşey çıkmaz zaten haçın şeklindedne bellidir başka bir yerde olduğunu.sen bi çevreyii çek getir bakalım belkide.ummadığın yerdedir bilmem anlatabildim mi?

Serdengecti

Yasaklı
Yasaklı

iki tane karşı karşıya bi tanesi toprak altında . mal da onda. hayırlı olsun

A21MEDLi

Admin

resimler çok kısıtlı,çevrede kesişen DÖRTYOL varmı?

İRON

Kullanıcı

as , iyi dilekleriniz için sağolun Allah razı olsun , taş kilisenin hemen yan tarafında şuan için başka bir fotoğraf şansım yok biraz mesafe uzak ama en yakın zamanda yeni resimlerle döneceğim, kilise ermenilerden kalma,taşın bulun duğu yerdeki toprak sanki etraftaki topraktan biraz farklı, şuan taş ilk konulduğu konumda değil malesef işgüzarın birisi taşı çıkarmış altında bişey bulamayınca da bırakıp gitmiş bizden sonra, bu haliyle görüşünüz nedir hocam

bu taşı eski yerine koyarak birçok yakından vede uzaktanm resimlerini çek getir.kolay gelsin...

kingalone

Kullanıcı

sayın hocalarım kusuruma bakmayın, yeni fotoğrafları getirecektim ancak bölgede jandarma ekipleri var şuan bulunan yere giriş çıkışlar kısıtlı, yeni fotoğraf çekemedim anacakyerde birden fazla taşlar var en yaklaşık 80-90 cm, boyu 1,5 metre civarında taşın bi yüzeyinde aralıklarla oyulmuş 3 tane oyuk var, tabi diyeceksiniz ki haklı olarak resimler nerede ama şuanda malesef , ilerleyen zamanlarda söz veriyorum bütün ayrıntılarıyla çekecem

star21

Kullanıcı

değerli kardeşim bu resimn artık facede milletin profil resimleri olmuş...yer seninse cevre resmi ekle...tek foto olacak iş değil bu..