Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Eyvallah gardaşım hakkaten doğada bir haftalık bir kampa ihtiyacım var süper olur temiz bir format olur 😂
Valla dört gözle bekliyorum. Ona göre de işaret mezelerinizi hazırlıyorum. Ortaya karışık koyacam artık. Sen gelirken 3-5 kg kaçak çay al gerisini düşünme. Sabah akşam çay anca yeter bize. @A21MEDLi mamoste de bardakları getirdimi tamamdır. 😂👍

gıral

Vip Üye
Valla dört gözle bekliyorum. Ona göre de işaret mezelerinizi hazırlıyorum. Ortaya karışık koyacam artık. Sen gelirken 3-5 kg kaçak çay al gerisini düşünme. Sabah akşam çay anca yeter bize. @A21MEDLi mamoste de bardakları getirdimi tamamdır. 😂👍
ee ben☺️
ya ben☺️
şimdi ben diyorum☺️
çalı çırpı toplarım nebilim
olmadı pişenleri yuvarlarım🤣🤣

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Davetsiz misafir kabul ediyormusunuz. @Roni usta
Misafir sınıfında ayrım kesinlikle yoktur bizde. Bizde birşey vardır adı sadece misafir. Ama in ama cin ama mümin yeter ki bize şeref versin. Gelen hanemize değil başımızın gözümüzün tam üstüne gelir ustam. 🙂🙂🙂 ama bu defa farklı birşey yapıcam kendi şahsi işlerimde asla cihazla çalışmadım bu defa ekibe herşeyi dahil edicem. Çubukçu makinacı üfürükçü muskacı. Artık ALLAH ne verdiyse ustam. 😂😛 mesela @A21MEDLi li ustamın nefeside muskasıda kuvvetlidir dediler onu liste başına aldım. Nefes önemli. 😛😂😂😂😂

TRUVA

Admin
Misafir sınıfında ayrım kesinlikle yoktur bizde. Bizde birşey vardır adı sadece misafir. Ama in ama cin ama mümin yeter ki bize şeref versin. Gelen hanemize değil başımızın gözümüzün tam üstüne gelir ustam. 🙂🙂🙂 ama bu defa farklı birşey yapıcam kendi şahsi işlerimde asla cihazla çalışmadım bu defa ekibe herşeyi dahil edicem. Çubukçu makinacı üfürükçü muskacı. Artık ALLAH ne verdiyse ustam. 😂😛 mesela @A21MEDLi li ustamın nefeside muskasıda kuvvetlidir dediler onu liste başına aldım. Nefes önemli. 😛😂😂😂😂
kimin nefesi kuvvetlidir belli olmaz ;)

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Bir konu vardı jandarma baykuşları suçüstü çukurda yakalamıştı. Çok gülmüştük. Bizi toplayıp yakalatma. Sitede usta kalmaz ona gore
Truva ustam bunlar gibi olmayalım diyor

Ekli dosyalar

• 406773104_88q1uqkSy6lmfGnv04DqjozyIbPTt82QF-Heldavk6I.jpg
    406773104_88q1uqkSy6lmfGnv04DqjozyIbPTt82QF-Heldavk6I.jpg
    56.5 KB · Görüntüleme: 13

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Bir konu vardı jandarma baykuşları suçüstü çukurda yakalamıştı. Çok gülmüştük. Bizi toplayıp yakalatma. Sitede usta kalmaz ona gore
Tapulu bir alana jandarma değil FBI gelse fayda etmez ustam. Onların yetkisi ben tapu alanı dışına çıkınca başlar. 😂😂😂

Truva ustam bunlar gibi olmayalım diyor
Misafir umduğunu değil bulduğunu yer misali şansımıza ne çıkarsa artık. 😂😂😂😂

Son düzenleme:

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
herşey maddi guce dayalı bu işde de oişaretli işçilikli kaya çevresine uymuyor sanırım koyma oraya sonradan. SEVGİLEREkli dosyayı görüntüle 10697
Bu meslekte hiç bir zaman maddi ihtiyacım olmadı. Ha olursa iyi mi olurdu muhakkak iyi olurdu ama o zamanda benim öz gelişimim zayıf kalırdı. O yüzden böylesini tercih ederek deneyim kazandım.
Kaya yamalama işleminden geçmiş. İşçilik kısmı odukça iyi.