Kismet Buna Denmeli | Define işaretleri ve anlamları

Kismet Buna Denmeli

ersan

Admin
merhaba ustalarim bence kismet buna denmeli
cubuklar yine beni aldatmadilar gurdumu baya bir sasirdim yine kasa mi deye :D:D:D

DeLiCebey

Vip Üye
ersan ustam sizin bölgeniz ile bizim bölgemiz arasında dağlar kadar fark var.. sizin bulmus oldugunuz kasaları biz burada bulamıyoruz çünkü yok o bakımdan türkiyede çok nadiren bulunur böyle kasalar nasibinizde varmıs da buluyorsunuz bilmem anlatabildim..

malatyalı44

Kullanıcı
valla en sonunda bu işi bırakıcam herkese kasalar düşüyor bizim başımıza çobanın attığı taşlar düşüyür nasıl bi iştir anlamadımki işallah bu kasalar bizimde karşımıza çıkar degilmi ersan usta(kafam)(kafam)

erenler

Kullanıcı
benim bu bulgem tariohten yer cok zengin bir yer er medeniyeten insanlar yasamis ust uste hep ayni bulgelerde ve buyle ta binlerce hicx el deymemis yerlerimiz var.
nasıl ış bu ersan usta
@erenler usta kullanmış oldugunuz üslûp forum kurallarına göre polemik oluşturacak niteliktedir.
Lütfen daha dikkatli olalım. Teşekkürler
Komana

Moderatör tarafında düzenlendi:

DRAGON-34

Kullanıcı
ustam senin burada nerede ne var çizmeni rica ediyorum kayadaki alt kısımdaki işaretin bir benzerini ben de buldum horasan harç ile yapılmıştı manası nedir söylermisin... unutmadan hakkında hayırlı olsun