kocaeli adapazarı iznik bursa gebze düzce | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

kocaeli adapazarı iznik bursa gebze düzce

KUTAY

Kullanıcı
Cevap: kocaeli adapazarı iznik bursa gebze düzce

Bende tam herekeye kadar olanını vermiştim ancak o kadar göz kırp ama yalova cıvarıda vardı zannedersem karamürselde göz kırp
En çokta Giresunun olmasını isterdim çalkaya armağan ederdim elime geçerse göz kırp
[/QUO
Bende Giresunluyum Bende isterim.
Şaka bir yana fenerli abi sana anlatmıştım hatırlarsın Topal Osman'ı filmi yakında vizyona giriyor. Çalkaya sana da söylüyorum. Biletler benden.

KUTAY

Kullanıcı

FENERLİ "Bende tam herekeye kadar olanını vermiştim ancak o kadar göz kırp ama yalova cıvarıda vardı zannedersem karamürselde göz kırp
En çokta Giresunun olmasını isterdim çalkaya armağan ederdim elime geçerse "göz kırp

Bende Giresunluyum Bende isterim.
Şaka bir yana fenerli abi sana anlatmıştım hatırlarsın Topal Osman'ı filmi yakında vizyona giriyor. Çalkaya sana da söylüyorum. Biletler benden.[/QUOTE]

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

Tamam kutay ben gelirim bilirsin görüşürüz sağlıcakla kendine iyi bak.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

ben her ortama uyarim arazide iyi gezerim fazla soze gerek yok yeri ve zamani bilelim yeter yasli adamim kalbime yenik dusmeden baslayalim "Yasak Kelime" isini kutaya verelim 5 yilda halleder sanirim bende tilsim isini hallederim hocanin fil isi gibi olur ama

kingoctapus

Kullanıcı

harbici ustam bende bir eski harita var ama fotokopisi sırtsırta vermiş iki öküz diyor iki güvercin şeytan deresi bir sürü fiğür iki öküzü bulduk ama diyerleri sıkıntı araştırıyoruz

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

iki öküzü bulduysan omuhitteki acı suyuda bilmen lazım vede değirmeni maden ocağını kuru dereyi yedi civcivli tavuğu iki adet tümülüsü de görmen lazım

kingoctapus

Kullanıcı

tavukta var haritada doğrudur dibekler var kireç kuyusu ya bir sürü işaret var ama ölçeklendirme sıkıntı mesafe yok aralarında tek gözlü karahasan köprüsünde bahsediyor

Son düzenleme:

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

harbici ustam bende bir eski harita var ama fotokopisi sırtsırta vermiş iki öküz diyor iki güvercin şeytan deresi bir sürü fiğür iki öküzü bulduk ama diyerleri sıkıntı araştırıyoruz

biraz kurcaladım. tam oturacak oluyor bu sefer de mevkilerde fark oluyor gibi???

öküzler ok o izmitin batısı ve doğusu olmak üzere, güvercin çok yerde var. muhtemelen kandıraya doğru uçuyordur,, ama meşhur şeytan deresi o ise karamürsel e gitti, güngörmez mağara adını da pek bilen olmaz ona yaklaştı. burası da bermuda şeytan üçgeni oldu. içine giren kaybolur :D

çözüm için sıkı bir beyin fırtınası yapmak lazım,, yada yarım olanları bir araya getirip volçanın sistemini yenmek için voltran ı oluşturmalı. başka türlü baş edemeyiz.

Son düzenleme:

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

bir yer buldunmu onunla uğraşacan 40 yeri bulupta ne yapacan birini başardınmı gerisini boş ver