Koltuk Mu

kemal174

Kullanıcı
s.aleyküm ustalarım koltuk mu acaba. yön olarak kuzeye bakıyor yaklaşık 250-300 m önünde dere geçiyor.

arkasındaki meşe ağacının yan tarafında hafif bir tümseklik var küçük bir tepe şeklinde. tepeyle koltuk arası 7-8 adım

koltuğun baktığı yön yani kuzey

koltuğun üzerinde bu işaret dikatimi çekti sol arka yüzünde. yön olarak güneybatı. çift başlı mızrak gibi 7-8 cm

işaret gölgemin vurduğu kısımda

bu taşıda dönerken gördüm koltuğun 100 m kadar solunda yol kenarında küçük bir eğer gibi. etrafında herhangi bir şey yok. 1 kişi rahat oturabilir ancak güçlü bir kişi yerinden oynatabilir çok büyük değil

flash3606

Kullanıcı
Doğal olmadığını düşünüyorum. Çevresinde detaylı bi araştırma yap kardeş kayanin üstünü iyice temizle incele herhangi bi isaret varmi.bisey bulursan ekle hemen resmini

ersan

Admin
ustam bosluk testi yap cizdiyim yerde bitki urtusu cok kisa baya buyuk bir oda olmali ve kuyu icinde gilrilir odaya ordaki derin oyma uzgen isaretli tas kapak yerine kulanilmis olmali dikatli bir cubuk terstinlen sonuca ulasilir .

kemal174

Kullanıcı
ustam bosluk testi yap cizdiyim yerde bitki urtusu cok kisa baya buyuk bir oda olmali ve kuyu icinde gilrilir odaya ordaki derin oyma uzgen isaretli tas kapak yerine kulanilmis olmali dikatli bir cubuk terstinlen sonuca ulasilir .
ustam yorum için tşkrler becerebilirsem çubuklarla test yapacam inşallah Allah razı olsun