koltuk taşı çok güzel

yasin1999

Kullanıcı
Cevap: koltuk taşı çok güzel

ustam dediklerinden bişey anlamdım nere yıgma nerde oda var nerde girş var ne agacı ban şunu söyle yap derseniz daha açıklayıcı olursanız anlamıyom çünki saygılar

ersan

Admin

merhaba yasin1999 usta baya bir islemisin beli oluyor ama sagataki kasayi gurmemisin birde sag taraftaki mihrabin altindan mezar var bilmem erebildin mi mezara kadar .

Son düzenleme:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

cantar ustamızın nereye işaret ettiğini ,doğal görünümlü olmasından anlayamıyorsunuz. o alanda bir çok şeye gebe. kendisi değinir. biz saygısızlık yapmayalım.
yasin kardeşim,gelelim zurnanın zırt dediği yere. ağa yakınısın zurna ne diye sormasın herhalde.konunun hassasiyetinden dolayı,anlaman için dikkat diyorum.
bu tür yaklaşımla ,ömrün geçse bir yere varamazsın. darılma yok. ağamızında yakını imişsin,açık yazacağız,gerekirse bir kardeşimiz kabulüyle KULAĞINIDA ÇEKECEĞİZ.
koltuğa oturduğun zaman,sağın kapalı.üçgen kesim,oturağın sol kısmının az da olsa sağdan dar olması ve o kısmın açık olması,ayrıca ,bu resimlerde çok daha net görünüyor,sol kısımda kalan oymalarla birlikte,hepside girişin sol kısımda olduğunu ayrı ayrı teyit ediyor.
iyi öyleyse hemen pataküt ... yo yo yo.daha ne söyledikki. işin başında bile değilsin.
o ön zenmin o kadar serttirki,biraz daha eşelense tamamen kütle kayaya dönüşecek.istersen bir ucu sivri demirle denede konuşalım alt kayamı değilmi. en azından kazma işlemez sertlikte çıkar.
tam başlangıç noktası tesbit edilerek3 m.ye yakın dikine bir inilecek.bu noktada bir metre genişlikte. arazi üzerinde tesbit etmeden bulunabilirmi.
sonra 80-120 cm. gibi bir kapıdan eğimli koridora geçilecek. bir yamaçtan kızakla kayar misali.burayıda kaçıran yoldan çıkar ve bir daha giremez. yol bitiminde oda geniştir ama içi doludur,boşalması gerekir.sonra,ana odadan 80 cm genişliğinde belli olmayan kapıyı bularak ikinci odaya geçilecek. tünel boyunca kaya tuzaklarıda çabası.yolun Z Yİ ANDIRAN

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

bir yapıda olmasıda.
üzerimde biraz yorgunluk var. tamamlamak istiyorum. şimdi sen bu yazdıklarımın ışığı altında biraz düşünürsen,sıhhatli bir karar verirsin inşallah. bizler anlamadığın,takıldığın yerde yanında elbette oluruz.
ALLAH a emanet olunuz.

Kurt ini

Kullanıcı

(alkış)valayi ikizceli ustam dukturmusun ben okudumu ta vazgececem geldi bilmem yasin1999
usta ne yapacak.(alkış)

merak etme ersan usta yasin kardeşimizde bu bu azim varken gerekeni yapar ancak yasin kardeşime tavsiyemdir önce kendini sonra ustaları sonrada siteyi sıksıntıya sokacak durumlardan kaçınsın
ağa abim de sanırım özelden yasin kardeşimize dikkat etmasi gereken hususları yazar kardeşimiz çok heyecanlı.

star21

Kullanıcı

bu arada yasin kacak "Yasak Kelime" yapmiyor motorun arkasindaki kazma kurek su nedenle bulunduruyor...yerini kimse bulmasin zarar vermesin diye her buraya gelip gittiginde uzerini toprakla ortup geldiginde geri aciyor koltugun uzerini...

star21

Kullanıcı

o yukler harbici dostum bak halletmis yuklemis resimleri...ula ben hangi marabanin isiyle ugrasim....ve degerli dostlarim o koltuga iyi bakin ben birsey gordum bakalim ilerleyen zamanda kmler farkina varacak isaretin aslinda kabak gibi ortada...yasin sus ben ustalarimi cileden cikaracam...belki bu iside biraktiracam koptumkoptumkoptum;)çiçek sanaçiçek sana

cantar

Vip Üye

YIĞMA ARKADA

AĞAÇ TA BU

cantar

Vip Üye

gel kimseye iş bıraktırma her kes yine işini yapsın...zaten iş güç yok millet defineciliği hazineciliği kendine iş etmiş meşgale umut etmiş.
ben bırakırsam metin le uğraşmaktan başka ne yaparım dimiiii....
işte o zaman metin yandı......

arazideki taşlara dikkat edecek olursanız blok olanıda var prça olanıda araziye yayılmış çakıl taşı gibi olanıda yığma çok güçlü birine ait ve de büyükkkkkk.

şu koltuğa oturunca karşımıza gelen araziyi bir fotograflasan iyi olur diye düşünüyorum....

Son düzenleme: