koltuk tasi | Define işaretleri ve anlamları

koltuk tasi

nevzat

Kullanıcı
degerli hocam iyi gunler oncelikle yardimlarin icin simdiden tsk ederim. koltuk tasi var bu.tasin ustu. daha once yariya. kadar kapali. imis koltuga oturdugun da yagmur filan yagdiginda islanmiyacagin sekilde kapali daha sonra kirilmis yakininda dere var karsiya baktiginda tumulus var kucuk kayalar var koltugun sol kolunu koydugun yerin altinda oyma var koltugu yerinde oynatip ters cevirdik ayni oymadan iki tane de koltugun altinda var bu isaretlerin anlami ne olabilir sizce hocam

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Cevap: koltuk tasi

merhaba,

sitemize hoş geldiniz.
yeriniz güzel bir yere benziyor,Allah c.c gönlünüze göre versin inş.

konuyu fotografsız işaretler bölümüne taşıyorum,resım ekledıgınızde tekrar fotolu yere alırız.

kolay geslın

impossibleman

Kullanıcı

Büyük ihtimal altında mezar var. Şahsi kanaatim.

nevzat

Kullanıcı

yani altinda midir yoksa cevresinde mi aramamiz gerekiyo isaretleei hocam bu konuda yardimci olursaniz sevinirim

nevzat

Kullanıcı

biz arkasinda yada tam karsi tepede aramamiz gerektigi.i dusunduk ama sizin yorumlarda onemli

nevzat

Kullanıcı

hocam ben resimleride yukleyecem ama dudumu denilwn kaya mezari var daha once acilmis heralse bunlarin bi isareti vardir ve daha once micir varmis micir tumsegi ama kullanilan bir arazi oldugu icin nerede olsugunu bilmiyoruz micir tumseginin

mersinli

Yasaklı
Yasaklı

koltugun altında oyma sayısınca kapalı yeri var
bu koltuga oturdugunda tümülüse denk gelıyorsa yerıde orasıdır zaten koltuklar kralara yapılır

ersan

Admin

mehraba nevzat-usta -bu koltun altinda kaya mezarin olabilir bir yokla cubuklarlan bakalim bosluk veriyor mu ,,birde bu koltun karsisindaki bu tumuluys dedin yer 300 mt kadar uzak mi bu koltun bakti yerede girisin olabilir bu tumuluse ,,ama bunlar sade benim fikirlerim ;););),,,,,,ustalarim bakalim ne decek ,,,,,,,;);););)
:confused::confused::confused:yazmayi unutum nevzat aramiza hosgeldin bu deyerli bilgiylen:confused::confused::confused:

Son düzenleme:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

bozkurt ustamızın dediği gibi,üzerindeki bulguları görmekte fayda var. gerçek olan ,olduğu yerde biri mezar biri malzeme olmak üzere iki odası olduğudur. diğer detaylarda görüldüğünde yorumlanır.

değirmenci

Yasaklı
Yasaklı

koltuk medeniyet işi ise oturduğunda alt tarafından dere geçecek, dere kuzeyli güneyli koltuk doğulu batılıdır, koltuğa oturduğunda doğuya bakar, tam karşıda derenin öteki tarafında yığma göreceksin, o delik dediğin oturunca bacak arasına gelmeli veya elini uzatınca değecek şekilde sağ yan veya sol yanda olur, bazı koltukların sırt dayanan yerinde delik olur, senin koltuk söküldüğüne göre koltuk olmama ihtimalide yüksek, koltuklar beş gen dirler, zengin koltukları dokuz gene yükselebilir. gen demekle yönleri kastediyorum, hoşça kalın