Koltuk ve akrep isareti | Define işaretleri ve anlamları

Koltuk ve akrep isareti

sarıkecili

Kullanıcı
Yardımcı olabilecek ustalarımız varmı daha önce karsilasan

Ekli dosyalar

• IMG-20210925-WA0000.jpg
    IMG-20210925-WA0000.jpg
    234 KB · Görüntüleme: 61

TRUVA

Admin
Kardeş sarmaşıkları çevresini temizleyip geniş bir kaç resim al. Birşeyler görür gibi oldum ama ağaç yapraklarından belli değil.

TRUVA

Admin
Kardeş yazdıklarımı iyi oku.resim üzerinde işaretlediğim koltuğun olduğu yerş iyi bir temizle koltuk ortaya çıksın.sırt kısmındaki turuncu işaretlediğim bölgeyide temizle. koltuğun ön kısmından koltuğun arka sırt kısmınıda alacak şekilde resim çek. işaretler görünsün. daha sonra koltuğa otur ve karşında 7 adım gibi mesafeye bak.orada ne varsa orayıda resimle.Hedefin koltuğun 7 adım önü. ve sırt kısmındaki alan. bunları yaptıktan sonra sana net noktayı söyleyecem

Ekli dosyalar

• IMG-20210925-WA0000.jpg
    IMG-20210925-WA0000.jpg
    470.9 KB · Görüntüleme: 45

sarıkecili

Kullanıcı
Kardeş yazdıklarımı iyi oku.resim üzerinde işaretlediğim koltuğun olduğu yerş iyi bir temizle koltuk ortaya çıksın.sırt kısmındaki turuncu işaretlediğim bölgeyide temizle. koltuğun ön kısmından koltuğun arka sırt kısmınıda alacak şekilde resim çek. işaretler görünsün. daha sonra koltuğa otur ve karşında 7 adım gibi mesafeye bak.orada ne varsa orayıda resimle.Hedefin koltuğun 7 adım önü. ve sırt kısmındaki alan. bunları yaptıktan sonra sana net noktayı söyleyecem

25 senedir akrep işareti görmedim.
Sitelerde de paylaşılan akrebi görmedim.
Bu fotoğrafda akrep nerede?
İşaretleyip yükler mısınız?
Koltuğun köşesine sarı dairenin içine iyi bak ustam resmi geriden çekmişler resmi büyült akrep net belli kıskaçları kuyruğu

sarıkecili

Kullanıcı
Buranın resimlerini arkadaş attı koltuğun icindede pençe işareti varmış koltuğun karşısında yani derenin öbur tarafında iki kapı büyüklüğünde oyma mihrap gibi bisey var dedi

TRUVA

Admin
Buranın resimlerini arkadaş attı koltuğun icindede pençe işareti varmış koltuğun karşısında yani derenin öbur tarafında iki kapı büyüklüğünde oyma mihrap gibi bisey var dedi
kardeş söylediğim şekilde temizleyip söylediğim şekilde resimleri atarsanız yardımcı olalım.İşaretleri görelim