Konu Düzenlemesi | Define işaretleri ve anlamları

Konu Düzenlemesi

desperado330

Kullanıcı
ustalar aranıza yeni katıldım, bir konu açtım ancak arada düzenlemeler yapma gereği var ama sayfada neden düzenleme seceneği bulunmuyor? yani yanlış yazdığımız bir şeyi düzeltmek mümkün olmuyor mu bu sitede??? yardımcı olup düzenleme engelimi kaldırır mısınız.. araya birkaç sey eklemem gerek, son kısma olmuyor

BAKIN BURADA OLUYOR ama fotolu işaretlerde açtığım konuda olmuyor

sempatik_06

Kullanıcı
ustalar aranıza yeni katıldım, bir konu açtım ancak arada düzenlemeler yapma gereği var ama sayfada neden düzenleme seceneği bulunmuyor? yani yanlış yazdığımız bir şeyi düzeltmek mümkün olmuyor mu bu sitede??? yardımcı olup düzenleme engelimi kaldırır mısınız.. araya birkaç sey eklemem gerek, son kısma olmuyor

BAKIN BURADA OLUYOR ama fotolu işaretlerde açtığım konuda olmuyor
hoşgeldiniz tabiki forum yöneticileri yardımcı olacaktır. belirli zaman içinde konuyu okuyacaklardır. kolay gelsin... düzeltme fotolu işaretlerdede oluyor ama biraz zaman geçinde o seçenek devre dışı kalıyor. yani şimdi baksanız buradada düzeltemezsiniz... @aliveli44 @BoZKu®T

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
adminlerden yardımcı olabilecek yok mu yani :( o zaman aklıma gelecek her düzenlemede bir konu daha açmam gerekiyor?
Sevgili @desperado330 ustam
Konu düzenleme süreniz bildiğim kadarıyla 2 dakika
Yönetim de olan ustalarımız kendi mesajlarıni veya üyelerin mesajlarını düzenliye bilmektedir
Yönetim dışında olan mekan sakinlerine bu süreyi vermemizin nedeni
Karışıklığa sebebiyet vermemektir
Yanlışlık yaptığınız konunun altınta alıntı veya cevapla butonuna basarak
Bu mesajım sehven yapılmıştır
Doğru olan aşağıdaki gibidir diye bilirsiniz
Geç cevapladığım için kusura bakmayın
Köydeydim maalesef internet iyi çekmiyor
İyi forumlar dilerim