Konuyu Tekrar Aciyorum | Define işaretleri ve anlamları

Konuyu Tekrar Aciyorum

ercansen

Kullanıcı
USTALARIM SEVGILER SAYGILAR BU KONUYU ONCEDEN HEPBERABER ISLEMISTIK. TECRUBELERINIZ ISIK TUTTU GOZLERIM ACILDI BAKMISIM AMA GORMEMISIM BURADA BIR HAYAT VAR SEVGILI USTALARIM YOK YOK ISARETLERIN HEPSI TAMAM EGER BENDEN ONCE SOYGUN YEMEDIYSE DILEYIN BENDEN NE DILERSENIZ SAYGILAR SEVGILER

DERENIN ILK SELALE YAPTIGI YER 3 UFAK OYMA

AYNI YERDEN ARKAMI DONUP CEKTIM SUYUN GOLET OLDUGU 2 KAZAN SAG TARAFTA UCGEN SEKLINDE HOROSAN

2 NCI KAZAN 30 METRELIK BIR GOLET

HEMEN SOLU TEPELIK BIR BOYNUZLU HAYVAN

ÜCGEN ISARET ICINDE UC TANE EMARE VAR

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
@ercansen ustam
İyide niye bağırıyonuz:)
Büyük harf ile yazmak
Forum kurallarına aykırıdır
Daha önce uyardığımı hatırlıyorum
Şu an sizi geçici süre ile banlamam lazım :)
Nasıl edelim :D
Lütfen forum kurallarını okuyunuz
Tekrarındaaaa af yoookk :)
Kendinize iyi bakın
Rabbim emeklerini boşa vermesin

Mekanı TapaTalk dan Takip Ediyor

sondurak

Kullanıcı
,,Ekonomik Bagımsızlıgın Başladıgı Yer Diyelim.. Atalarımız Garantili Gara Lastik Derdi.. Hangi Bölgedesiniz, Adresi:):eek::eek::eek: Yanii..

ercansen

Kullanıcı
yerde ayı at inek aslan kartal tavuk cıvcıv hac ucgen U V Y işaretleri yuvarlak oyma kare oyma bolca var ter V horasan cok yerde var koltuk tası balık at varda var hangısıne bakıcagımı neresıne ne yapacagımı sasırdım vallahı ılk gıttıgımde ya kordum ıcmemıstımde :) bır yuvarlak oyma ıle bır ucgen ısaretı bulmustum ustalar ne dıyorsunuz hangı ısaretlere odaklanmalıyım acaba bu bulgular bır yasam sahasınımı ısaret eder bır tapınagımı korsan eskıya gomusunumu bosluk tespıtımı heryer bos nasıl yapayım ne edeyım saskınım evı yazın buraya tasımayı dusunuyorum ne dersınız ben bolgeyı bakır gordum sasırdım hıcbır yerıne ellenmemıs bu kadar barız bır yer nasıl olurda bu sekılde kalır derlerya bır gomuyu gomerken alacak kısı bellıdır dıye acaba dıyorum mevlam burayı banamı yazmıs kısmetım mı saskınım kar altında bır defa daha gıdıp bakmak ıstıyorum cogu foto 2 megafıkseldn buyuk oldugu ıcın yukleyemedım

sondurak

Kullanıcı

:)(beğendim)(dikkat),,Mekan Gerçekten Süper..10..Numara.. Akıllı Alet Ve Arkadaşla.. Konu Çözülür.. Hayatınızın !!! Dönüm Noktası Olması Temennisiyle..

ersan

Admin
yerde ayı at inek aslan kartal tavuk cıvcıv hac ucgen U V Y işaretleri yuvarlak oyma kare oyma bolca var ter V horasan cok yerde var koltuk tası balık at varda var hangısıne bakıcagımı neresıne ne yapacagımı sasırdım vallahı ılk gıttıgımde ya kordum ıcmemıstımde :) bır yuvarlak oyma ıle bır ucgen ısaretı bulmustum ustalar ne dıyorsunuz hangı ısaretlere odaklanmalıyım acaba bu bulgular bır yasam sahasınımı ısaret eder bır tapınagımı korsan eskıya gomusunumu bosluk tespıtımı heryer bos nasıl yapayım ne edeyım saskınım evı yazın buraya tasımayı dusunuyorum ne dersınız ben bolgeyı bakır gordum sasırdım hıcbır yerıne ellenmemıs bu kadar barız bır yer nasıl olurda bu sekılde kalır derlerya bır gomuyu gomerken alacak kısı bellıdır dıye acaba dıyorum mevlam burayı banamı yazmıs kısmetım mı saskınım kar altında bır defa daha gıdıp bakmak ıstıyorum cogu foto 2 megafıkseldn buyuk oldugu ıcın yukleyemedım
ustam nasil anatmisin orasi reslam tablosu gibi olmus :D:D:D:D

ercansen

Kullanıcı
ustam bır kayanın uzerınde degıl bu ısaretler yaklasık 200 metre kara bır alanda farklı farklı yerlede bır cok ısaret var bır ısare ya aslan ya ınek en cok bundan var ıkı belırgın boynuzlu kımı yerde yere uzanmıs kımı yerde ayakta ben ınege benzetıyorum. bence burası bır yasam alanı ustam

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

ustam orda sol tarafta işaretlemiş olduğun murç oyması dikkatimi çekti böyle oymanın olduğu yerde çoğu kez mahzen girişleri görmüşlüğümüz var gördüğüm kadarı ile edindiğim tecrübem bunu diyor sizde oralarda bir giriş arayın

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
burası yaşam alanına yakın lakin yaşam alanı değil. gerçi su varsa hayat var tezinden yola çıkılabilir. lakin doğu karadeniz dedin. suyun olmadığı yer yokki :D
şimdilik hiç bir işaretini net resimleyemedin, lakin alayını benzetme yapmadığını, doğru çıkanları varsayarsak senin olayın kilise gömüsü olmalı. ama kilise adına oraya onları kaydıyla kim koymuş? o da ayrı bir durum.
şimdi dediğin gibi her birisi ile uğraşıp sonuçlaman tabiki çok zor olucaktır. öncelik vermen gerekenler olucaktır.
kurt adamın boğazını pençelemiyor, adam boyunu aşan yani 2 metreden yukarıda bir işaret, pençe işareti, kayanın yan alnında,,,, kayayı pençesini daldırmış en az 3 tane pençe kesiği yapmış... bunu buldun parayı buldun, haç yanında bir parmağını daldıracağın oyma, bunu buldun yine parayı buldun,, domuz çok gitmeden ilk parayı buldun, çeşmeyi buldun yada domuz kotrası güzel bir para daha buldun,, tavuk civciv, aman işaret gerçekten tavuk civcivse işareti kırma güzel kardeşim içinde güzel define falan yok. çözüm isteyen ve cevreyi anlatan bir durumdur.

şimdi sen dereyi 200 metre değilde bir de 2-3 km alanını düşünmeye başlasan orayı da güzelce gezsen iyi olur. şelale ve şarlak yerlerini bulsan, değirmenleri öğrensen açık mağaraları bulsan iyi olur. taşa oyulmuş değirmen arkını görsellerinden anladığım kadarıyla bulmuşsun. sen konuna ilgini eksik etme ve sana sorulan istenenleri yerinde gördükçe konunu ilerletmeye bak. ihhmal etme.
kardeşim tek dezavantajın, resimlerin sitemizde çözüm amaçlı çekilmemiş ve malesef ters bir mevsime denk geldin,,, hem de çokkk ters :D sabredecez, sen de biz de