Kroki Bilgileri | Define işaretleri ve anlamları

Kroki Bilgileri

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
GRBYJb.jpg
E8gYLg.jpg

Selamun Aleyküm,Ustalarım öncelikle buradaki girişleri daha önce Çift girişlimi adlı konu'mda işlemiştik,Daha sonrada bu yakın pozisyondaki resimleri çekip birde krokisi üzerinden sizlerle bilgi alışverişi için ekledim,Krokide belirtilen işaretlerden bilgilerimi sınamak adına hangi ustamız neyi anlıyorsa öğrenmek isterim saygılarımla,Teşekkürler

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
İlk resimde bahsedilen engel büyükçe bir kaya vardı tam okların orda girişi kapatmışlardı kaldırıldı,Birde yılan ters duruyor yoksa banamı öyle geliyor yada ordada birşeymi anlatılıyor,Şunuda belirteyim burası mezarlık bölgesi birçok mezar ve mahzenler mevcut

Son düzenleme:

ersan

Admin
ustam 1 ci ve 2 ci resme bakilirsa roma dunemine ayit bir mezarin var ve burdaki girislerde kuru horasanlan kapatilmis demek demek isterimki
en az 4 mt reye yakin buyle horasanlan dolu bir tunelin var bu horasanlan urastim var kim bilir nekadar cok sert deyil ama insanin canina eter insani bezdirir bu isten cok keskin bir seylen vuralak kazilirsa cabuk yol alinir cok keskin dar bir kazmaylan guzel is yapar

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
ustam 1 ci ve 2 ci resme bakilirsa roma dunemine ayit bir mezarin var ve burdaki girislerde kuru horasanlan kapatilmis demek demek isterimki
en az 4 mt reye yakin buyle horasanlan dolu bir tunelin var bu horasanlan urastim var kim bilir nekadar cok sert deyil ama insanin canina eter insani bezdirir bu isten cok keskin bir seylen vuralak kazilirsa cabuk yol alinir cok keskin dar bir kazmaylan guzel is yapar
Ustam önce teşekkür etmek isterim bilgilerini paylaştığın için,Bu tüneli ben açık düşünmüştüm,Çünkü tünel buraya başka yerden ortalama 5mt gerisinden geliyor,acaba yinede dolumudur

Son düzenleme:

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Komana ustam görünmüyordunuz yoksa burdaydınızda benmi farkında değilmiydim! Hoşgelmişsiniz.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Ersan ustanin yorumu doğruya en yakın olanı
Roma dönemi mezar tünelleri genellikle dolu olur
Çok zorlu işçilik ister
Bu kayanin tam karşısında otuz metreyi geçmez dik bi kaya varsa oradan müjdesi alınır

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Ersan ustanin yorumu doğruya en yakın olanı
Roma dönemi mezar tünelleri genellikle dolu olur
Çok zorlu işçilik ister
Bu kayanin tam karşısında otuz metreyi geçmez dik bi kaya varsa oradan müjdesi alınır

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Anladım ustam müjdesinide söylemişsin Teşekkür ederim,Şunuda merak ediyorum krokinin hemen altından tünele,kayanın önündende mezara giriş doğrumudur!