Küp işareti

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Bak iyiki görmüşsün geç de olsa. Yoksa yanmış idin .
Kardeşim sen bakma burada aslanlık taslayanlara. biz ne kediler gördük aslan kılığında. Tabiki en başta ben😂😂😂😂😂. İzin almadan dışarı bile çıkamıyom🤣😂😂😂
Emicem kusura bakma vallahi geç fark ettim yoğun ilgi vardı 😂 sen bizim baş tacımızsın emicem

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Yani örneğin 6 yapraklı bir çiçek yapılmışsa ve yine süsleme olarak bir kenarına 6 kesme tırnak işareti yapılmışsa ve yine 6 uçlu yıldız yapılmışsa bu üzerine bastıra bastıra 6 rakamını kullanmıştır buda 6 sayısal değerinin Değirmen, Dibek, Yuvarlak oyma, kuyu, havuz, gibi yerler aranmalıdır ve para için son noktadır 5 yapraksa ona göre belirtilmiş olan sayısal değere göre çözümlenmelidir.kolay gelsin
Ekli dosyayı görüntüle 4306

Aynı zamanda bir kayada nal işareride var
Tevfik abime katılıyorum
+ olarak
Kilise diyorum

Birde
Kupanın azı açık
Önünde ve batı tarafında
8 ile 21 adıma kadar
Boşluk ve değerli testi yapın
Büyük ihtimal ön 9 adım

drapeta

Kullanıcı
slm.. yer mükemmel ve bu zamana kadar bakir kalması bile mucize.. 2 ayrı canak veya küp diyelim figürü var.. birde nal hepsi ayrı işler .. fotoğraflama tekmiğin ii deyil.. içine girmişşsin işaretleriin.. varsa daha geniş acıdan fotoları yüklermisiniz..

Turko

Kullanıcı
Yasaklı
Hiç birşey anlaşılmıyor bir tane net işaret var gerisi beyaz fonda boğulmuş kalmış. İşaretlerin olduğu yerde istavroz varsa aile putu sayabiliriz yaprakları tam çiçek motifi bunu anlatır. İşaretlerin tamamını net görebilsek ne olduğunu anlarız.

balkanlı

Kullanıcı
slm.. yer mükemmel ve bu zamana kadar bakir kalması bile mucize.. 2 ayrı canak veya küp diyelim figürü var.. birde nal hepsi ayrı işler .. fotoğraflama tekmiğin ii deyil.. içine girmişşsin işaretleriin.. varsa daha geniş acıdan fotoları yüklermisiniz..
Geniş açıdan foto yok elimde ama yakında tekrar bölgeye gitmeyi düşünüyorum daha geniş alanı görecek şekilde resim çekerim

balkanlı

Kullanıcı
Biraz arazi hakında bilgi ver dere varmı varsa kuzeyden güneyemi akar ayrıca akar dereye inmen için kuru dere yatağınadan inen yer varmı bu işaretlerin ordan kilise veya kalıntısını görüyor olman lazım varmı bu yazdıklarım
Evet dere var yaklaşık 300 metre mesafede batıdan doğuya akıyor dereden kuzey tarafına doğru tepeyi tırmandığımızda yaklaşık 300 metre tepenin sırt kısmında bu işaretler var

R00T

Vip Üye
Buradaki işaretler yosun bağlayıp kemikleştiği için zor görünüyorlar.İlk resim için sol kol tarafına bakmak lazım da.Yanlız bunların hepsi defineyi vermez.Bir işaret burda evladır.Onuda tespit etmek zor .Çünkü yosun bağlamışlar.Mezarlarla ilgilidir bunlar.Bazıları mal mezarı olması lazım.