kule | Define işaretleri ve anlamları

kule

çete

Kullanıcı
Cevap: kule

selamlar fakir baba.burada görüşmek güzel bende buraya atandım. yeni birliğimiz hayırlı olsun.. selam ve saygılarımla... hoşçakal.....

çete

Kullanıcı

selam fakir baba seninle aynı cephede savaştık omuz omuza burada nikim değişik. dini bilgilerin için seni hep takdir ettim. gazan daim mübarek olsun. saygılarımla ...

İRON

Kullanıcı

selamlar fakir baba.burada görüşmek güzel bende buraya atandım. yeni birliğimiz hayırlı olsun.. selam ve saygılarımla... hoşçakal.....
a.s be mubarek kardeşim.valla kusra bakmazssan seni çıkaramadım diyecem.ama burdada buluşmak varmış demekki kaderimizde rabbim herşeyin hayırlısını takdir eylesin bizlere.zamanla tanışırız inşaALLAH,u alem.sizde selametle kalınız.çete kardeşim...

İRON

Kullanıcı

selam fakir baba seninle aynı cephede savaştık omuz omuza burada nikim değişik. dini bilgilerin için seni hep takdir ettim. gazan daim mübarek olsun. saygılarımla ...
ALLAH c.c yar ve yardımcın olsun be mubarek kardeşim.herzaman değerli mumin kardeşlewrimle aynı safta omuz omuza savaşmayı sevrim.bundan sonra inş burdayız devam lı olarak.şunu unutmaki.kıymet bilmeyenin yanında kıymetini ararsan kıymetsiz olursun..saygılar sevgiler.selametle kalınız çete kardeşimmm..

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

fakir baba usta malesef resimler hala yok sanırım yükleyemediniz. resmi atarsanız yada bilgi verirseniz ilerlemeye başlar konu. saygılar.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

bozkurt usta yuklemesini biliyorum ama yukleme esnasında sorun oluşuyor nedne dir acaba.bi anlam veremdim.selametlee

acaba buy sorun sizin bilgisayar yada internetinizle alakalı olabilirmi ustam. si,tede bir sıkıntı yok ben ekledim resim ekleniyor. yada nasıl yapılacağı konusunda yardımcı olabilirmiyiz size ustam?