kup resmi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

kup resmi

star21

Kullanıcı
Cevap: kup resmi

en altta buraya yazi yazdigin yer var orada gelişmiş butonu var ona bas sag tarafta resim yukle butonu var resmi sec yukleye bas orada sana link verecek ilk birinci linki kopyala yazi yazdigin yere ypistir cevapla de oldu bitti

firat

Kullanıcı

6 ve 7 . resimlerde kayanın yuzunde zurafa oldugunu dusundugum resım var on ayaklarının uzerıne cokmus resmı cızdım lakın nasıl honderecegıbı bılmıyorum naacıze dusncem ustalaarım bakınca daha ıı yorum yaparlar dogalmı degılmı dusuncemın uygun olup olmadıgını soylerler saygılar

star21

Kullanıcı

6 ve 7 . resimlerde kayanın yuzunde zurafa oldugunu dusundugum resım var on ayaklarının uzerıne cokmus resmı cızdım lakın nasıl honderecegıbı bılmıyorum naacıze dusncem ustalaarım bakınca daha ıı yorum yaparlar dogalmı degılmı dusuncemın uygun olup olmadıgını soylerler saygılar

degerli kardesim altta nasil resim yukleyecegini yazdim anlattim bir bak istersen..

firat

Kullanıcı

orjınal resımle karsılastırmaanızda faydalı olacaafını dusunuyorum saygılar

firat

Kullanıcı

ogrendım agam cok tsklerr

star21

Kullanıcı

bunun kafa yok mu??

firat

Kullanıcı

kayanın ust kısmı yukarda kaldıgı ıcın ve kaavıslı oldugundan kesın olmamakla beraber var gıbı konu saahıbı ve yenı resımler kesınlık katacaktır konuya

kemal174

Kullanıcı

yorumlar için hepinize çok tşkrler ustalar inş bi aksilik olmazsa bugun gibip yeni resimler çekeceğim. ALLAH razı olsun cümlenizden. dediğiniz yerleride elimden geldiğince resimleyecem inş saygılar

kemal174

Kullanıcı

s.a ustalar yeni resimler ekledim yorumlarınızı bekliyorum şimdiden tşkrler saygılar... bu sefer baya bi resim yükledim inş sıkılmazsınız :) oymalarıda yeni konuda açacağım baya bi foto var çünkü.

küp ve çevresindeki kayalıklar güneye bakıyorlar...

küp üstten görünüm

küp resminin arka kısmı

asiavcı ustanın boşalt dediği yer. küpün alt kısmı

bunlarda hemen küpün üst kısmındaki sıra kayalıklar onlarda güneye bakıyor L şeklindeler
HARBİCİ ustam istediğin bölümü çektim. ok yosundu ustam uzaktan ok a benziyor sadece yakından benzemiyor bilmiyorum...

bunlarda sağ kısmı ustam

bunu kapıya benzettim ama...

üstten görünümleri

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

murçtan çıkma değilse başka yerlere yönel üstad. verdiğim bilgi murç değilse yanlıştır. ama yine de yer güzel hayvan kafası gibi o kocaman kafa bile burayı mühürlüyor aslında. senin yapman gereken dikkatli bir gözlem yaptın ve hiçbirşeyi bulamadın ise çokta zorlama. hakkını helal et. saygılar kemal.