Kurt | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kurt

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Ustam site herkese açik herkes görebiliyor yer ismini versem boşa kürek sallamış olurum hem yapacagin yorum bölgeye göremi oluyor bilmiyorum doğulu olduğunu biliyorum yazılarını konularını takip ediyorum konunun seninle alakası yok çok istiyorsan Aliveli ustaya sor o bilir yerini teşekürler istersen özelden koordinatını dahi sana atayım.
Nik usta konuya iştirak ettiniz sizin yapmaniz gereken engin bilgilerinizi paylaşarak uyelerin bilgi vetecrube edinmesini sağlamak olmali konuyla ilgili sorular sormaniz aydinlatici olurdu dikkat ettiyseniz çozulmuş işaret demişim bilgide cimrilik yapmıyorum üyelerin faydalanmasını istiyorum siz konuyu amacın dişina başka mecraya çekiyorsunuz Deli Fırat usta da benim niyetimi anladığına inanıyorum sol alt tarafta mahsen var boş lisanda hata varsa samimiyettendir.
Seyyah usta üslubunuz yakışıksız, kimsenin sizden bir şeyi istediği yok, bölge olarak Doğu demeniz yeterliyken bu cevabı verip üstünede s. mod olan Nick ustanın uyarmasına da tepki verip akıl öğretmeniz yanlıştır. Nick usta konunuza değil üslubunuza tepki vermiş.
Konunuza gelince tek fotoğrafla herhangi bir açıklama yapmadan sadece girişi söylemeniz okuyanlara bir fayda sağlamayacaktır. Giriş neye dayanarak bulundu, hangi emarelere göre açılmış gibi bilgileri vermezseniz internetten binlercesini bulabileceğiniz sıradan bir resimdir.
Üslubunuzdan dolayı 3 gün forumdan uzaklaştırıyorum.
Konunuzu detaylandırırsanız açık kalacaktır. Bu haliyle kalacaksa kilitlenecektir.

nik

USTA
Super Moderatör
Seyyah usta üslubunuz yakışıksız, kimsenin sizden bir şeyi istediği yok, bölge olarak Doğu demeniz yeterliyken bu cevabı verip üstünede s. mod olan Nick ustanın uyarmasına da tepki verip akıl öğretmeniz yanlıştır. Nick usta konunuza değil üslubunuza tepki vermiş.
Konunuza gelince tek fotoğrafla herhangi bir açıklama yapmadan sadece girişi söylemeniz okuyanlara bir fayda sağlamayacaktır. Giriş neye dayanarak bulundu, hangi emarelere göre açılmış gibi bilgileri vermezseniz internetten binlercesini bulabileceğiniz sıradan bir resimdir.
Üslubunuzdan dolayı 3 gün forumdan uzaklaştırıyorum.
Konunuzu detaylandırırsanız açık kalacaktır. Bu haliyle kalacaksa kilitlenecektir.
Eyvallah üstadım.
Kim olursa olsun üstadlarıma karşı yapılan uslupsızlık, saygısızlık kendime sayarım asla tahammülüm yoktur.
Birimiz hepimiz için hepimiz birimiz için bu birliğe kimse bozamaz ve hiç bir sitede bu kadar saygı sevgi yoktur o nun için üstadlarımın kalpleri altın olup altından dahada değerlidir benim için hep te öyle kalacaktır.
Necat üstadım siz gerekenleri yapmışsınız bana daha başka söz düşmez.
Saygılar ve sevgiler hayatta en değerli hazine sevgidir.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Selâm arkadaşalar 2 senedir bu resim bende arkadaşlar faydalansın kuzeye bakar batı alt tarafta giriş var
Nik usta konuya iştirak ettiniz sizin yapmaniz gereken engin bilgilerinizi paylaşarak uyelerin bilgi vetecrube edinmesini sağlamak olmali konuyla ilgili sorular sormaniz aydinlatici olurdu dikkat ettiyseniz çozulmuş işaret demişim bilgide cimrilik yapmıyorum üyelerin faydalanmasını istiyorum siz konuyu amacın dişina başka mecraya çekiyorsunuz Deli Fırat usta da benim niyetimi anladığına inanıyorum sol alt tarafta mahsen var boş lisanda hata varsa samimiyettendir.
Ben konunuzu açtığınız vakit gördüm tek bir yorum yapmadan geçtim. Sebebi ise sanki karunun hazinesinden bir deve yükü paylaşıyorsunuzda biz görmüyor gibi bulanık net olmayan üstelik kural dışı bir paylaşım ile tek görsel yükleyip faide sağlamaya çalışmanızdır. Bu paylaşımınızın hiçbirşeye faydası yok olamazda. Paylaştığınızda ne faydadır nede bilgidir. Üstüne üstlük hoş karşılanmayan bir üslub ile konuşup hem azarlayıp hemde özür beklemeniz ayrı bir kuralsızlık. Ben zaten bu tür konulara cevap vermiyorum siz dua edin ustalar eleştiri dahi olsa teşrif etmişler. Biri özür dilerken hata etmediği halde siz hala ego üstü hitabda bulunuyorsanız ben sizin her türlü samimiyetinizden şüphe ederim. Yapmayın burası bir aile platformu. Bu gün ile yarını denk tutamayanın her günü ılık geçirmesi lazımdır ki daimliği olsun. Umarım döndüğünüzde kardeşçe kaldığımız yerden devam ederiz. 🙂👍

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...