Kuş Mu Acaba

Tork

Kullanıcı
üstatlar herkese s.a. kayanın üzerindeki kuşmu acaba.resmin geneli için yoruml3arınızı alabilirmiyim.tskler.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Sevgili metmeh yer kaya mezarları yapımı için uygun bir yer dediğin gibi bazı figürler yapılmış olabilir ama sadece bu resme bakarak şudur demek takdir edersinki çok doğru olmaz yakın uzak farklı yönlerden resimler alınmalıki değerlendirmede hata olmasın bol şaslar...

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
pek tekin bir yer değil. kuşmu değilmi bilmiyorum ama güzel bir para nişanına denk gelmiş olabilirsin. dere yamacı vadi içleri ;) güzel saklar ve değer barındırır.

çalışmanı detaylandırman ve yakından incelemeler yapman lazım. bu kayalık namlı bir kayalıkmıdır etraftakiler buraya şu kayası bu kayası şeklinde isim verdiler mi? bunu da öğrenirsen sevinirim

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
kayada işçilik var delikler doğal değil kartal desek var ama belli bellisiz karşıkı tepeye vede kayanın kendine dikkatet

Tork

Kullanıcı
Yorumlariniz icin tskler.hava muhalefeti nedeniyle henuz yakin cekim alamadim.fakat elimdeki diger fotolari paylasacagim.tskler.

Tork

Kullanıcı
resimler için yorumlarınızı alabilirmiyim ustalar.tskler.

Tork

Kullanıcı
pek tekin bir yer değil. kuşmu değilmi bilmiyorum ama güzel bir para nişanına denk gelmiş olabilirsin. dere yamacı vadi içleri ;) güzel saklar ve değer barındırır.

çalışmanı detaylandırman ve yakından incelemeler yapman lazım. bu kayalık namlı bir kayalıkmıdır etraftakiler buraya şu kayası bu kayası şeklinde isim verdiler mi? bunu da öğrenirsen sevinirim
Ustat burasi tahmin ettiginiz uzere dere yamaci.diger sordugunuz uzere namini arastiracagim.tskler.