Kuyunun Sunağı Yorum Lütfen | Define işaretleri ve anlamları

Kuyunun Sunağı Yorum Lütfen

Kayıp bir kuyu var sel ile Kapanmış bu sunak onun sunağı

• Evet

Oy: 1 50.0%
  • Hayir

Oy: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

King3883

Kullanıcı
Kuyu sunağı arkadaşlar yorum lutfen
lqOm4g.jpg

jgymN9.jpg

King3883

Kullanıcı
Usta cubuk calusirsa sende en bastan bu suyun yer altindaki su damarini bulmlisin bosluk olarak ve buylrliklen kapanmis kuyu bukursun ben dayma buule yapiuirum cok ta guzel sonuclar aldim var.
Ustam kuyu erdem ustanın gösterdiği yerin tersinde tahmine gore ustam nasıl emin oldu onu sordum

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Yön kesin o taraf mi ustam kapalı bir kuyu arıyoruz sel ile Kapanmış yöne nasıl emin oldun ?
Anlamamız için resimdeki işaretler yeter,şimdi sana başka türlü nasıl açıklayabilirimki sen kuyu diyorsun çok eminmişsin gibi! olmama ihtimali bence daha büyük,burda büyük bir oda var girişide verdiğim yön hafif rampanın sonu,sen bu göstermiş olduğum yerde bulamazsan girişi ben bu işi bırakacam

Son düzenleme:

King3883

Kullanıcı
Usta
Anlamamız için resimdeki işaretler yeter,şimdi sana başka türlü nasıl açıklayabilirimki sen kuyu diyorsun çok eminmişsin gibi! olmama ihtimali bence daha büyük,burda büyük bir oda var girişide verdiğim yön hafif rampanın sonu,sen bu göstermiş olduğum yerde bulamazsan girişi ben bu işi bırakacam
Erdem ustam burda bı kuyu varmış sel ile Kapanmış diyorlar onun için odası ordadir belki sen çok eminsin gibi

King3883

Kullanıcı
Sagdaki sonuncu ok ile belirttigin okun hemen altı mi ustam dediğin yer okun hemen altı demi

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Sagdaki sonuncu ok ile belirttigin okun hemen altı mi ustam dediğin yer okun hemen altı demi
Güzel kardeşim sana yön ve nokta verilmesi içinde işaretten ne kadar gitmen gereken yeri yazdım resim üzerinde,son olarak şöyle bir güzellik daha yapim o eyim'in bitiş noktasında giriş,sana bu kadar bilgi vermeme rağmen bulursun artık,5 yıldır bu sitedeyim benim sana ve diğer arkadaşlara yaptığım bir yorumun yarısı bana yapılmadı,Allah rast getirsin