Lacivert24 Ağabeyim Bir Çay Demlerki :d | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Lacivert24 Ağabeyim Bir Çay Demlerki :d

Warning

Kullanıcı
ya bak demedimmi dk 1 gol 1...(keyif)(kahkaha)
ali-veli.jpg
Hahahaha ne güldüm yahu :)

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Yaw adam karga yumurtasına boya ile benekler yapmış bıldırcın yumurtası diye koca koca marketlerde yok satıyor...
dört tane civcivi boyayıp pazara çıkarmak ona işten bile değil adam sağlıkçı sözde.. hayvancıkların kanına giriyor yumurtalara enjekte edilen boyalar cücükler yumurtadan çıktıktan sonra ölmelerine neden oluyor değermi yani bu ağzı dili olmayan zavallıların çanına kastetmeye o kadarmı gözün döndü... hayret bişeysin valla.:eek:

wolf_52

Kullanıcı
Ufacık bir şakaydı abiler
Maksat gülelim
Gülelim gülelimde valf abim
Sen niye bu videoyu sosyal medyaya düşürdün
Hacivert abimin düştüğü hal
Hani aramızda kalacaktı
Abi şimdi sen Hacivert abimin
Dostumusun yoksa
Aman Allah ım dilim varmuyor
rüşdü düşdü usta çok zorladın artık beni bu tapeyi yayınlamak zorunda bırkadın beni, efendim bir gün nasıl olduysa şeytana uymadımda gitdim rüşdü düşdü ustaya uyduk vardık gitdik definye kandırdı beni, wolf usta dei tavuk ve civcivler var dedi,meyersem kendi tavuk çifliğnin alt yapı çalışması için beni kandırmış güya kendi aklınca,ee bende durumuyum heç lacivert24 hocamın öğrencisiyim, aksakalı ustamdan icazet almış adamım,hiç bozmadım durmu benim belim ağrıyor dedim kepçeye ben çıkdım çukurada aliveli44 ustayı indirdim sonrası malum verdim bomu verdim bomu...(keyif):D:D:D:Dwarnig usta ise anında kayboldu kursun atsan yetişmezdi....:eek:

Warning

Kullanıcı
rüşdü düşdü usta çok zorladın artık beni bu tapeyi yayınlamak zorunda bırkadın beni, efendim bir gün nasıl olduysa şeytana uymadımda gitdim rüşdü düşdü ustaya uyduk vardık gitdik definye kandırdı beni, wolf usta dei tavuk ve civcivler var dedi,meyersem kendi tavuk çifliğnin alt yapı çalışması için beni kandırmış güya kendi aklınca,ee bende durumuyum heç lacivert24 hocamın öğrencisiyim, aksakalı ustamdan icazet almış adamım,hiç bozmadım durmu benim belim ağrıyor dedim kepçeye ben çıkdım çukurada aliveli44 ustayı indirdim sonrası malum verdim bomu verdim bomu...(keyif):D:D:D:Dwarnig usta ise anında kayboldu kursun atsan yetişmezdi....:eek:

Ne güldüm yahu üstadım Allah c.c. seni güldürsün :)

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
:D :D :D :D biz biliriz işimizi paşam üzülme sen, bak vakti zamanı gelince fırtınalar kopacak herkes üstünü sıkı giyinsin :D:D:D
Yukardan öyle bi ses geldi ki
Zannettim kıyamet kopuyor
Elinde demlik olan valf abim demliği attı
Hacivert abim de samaveri tekmeledi
Meger ki warning paşammış

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Ne güldüm yahu üstadım Allah c.c. seni güldürsün :)
Warning kardeşim bizde yaşanmış bir olayı anlatayım.
vatandaşın birini dövmeye karar verirler. adam biraz güclüdür. yanlarına adamın yeğeninide ikna ederek alırlar.
bir yerde karşılaşırlar,yeğende oradadır. kapışma başlar. yeğen tutar gibi ayırıyor gibi pozisyondadır. arada rakiplere vuruyor gibi yapar amcasına vurur.
yeğenim bana vuruyorsun..
öylemi amca bir daha...
adam düşmüş kaldır diyor,yardım bekliyor,sen vurana ne de güldüm diyorsun :D:D:p
b izim yeğenle akraba da olamazsın ama..:p
bende çok güldüm yazarkende gülüyorum.
hemşerimin mizahı yıldızlı on. ona bayıldım zaten.