Lahit Çeşme | Define işaretleri ve anlamları

Lahit Çeşme

FANYA

Kullanıcı
Geç Roma döremine aittir.

saygılar...

44511-1.jpg

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: Lahit Çeşme

biraz munzur bi söz ama söylemedende edemiyecem.

arap yağı bol buldun mu... ? işte Türkiye'm tam bu sözün aynası.

FANYA

Kullanıcı

biraz munzur bi söz ama söylemedende edemiyecem.

arap yağı bol buldun mu... ? işte Türkiye'm tam bu sözün aynası.

Doğru söze ne denir(alkış).
Bunu yazarken aklıma geldi: sanırım devlet büyüklerimiz vatandaşımız müzeleri gezmiyor, hiç olmazsa gelip geçerken görsünler diye böyle bir uygulama yaptılar sanıyorum.

saygılar...

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

Doğru söze ne denir(alkış).
Bunu yazarken aklıma geldi: sanırım devlet büyüklerimiz vatandaşımız müzeleri gezmiyor, hiç olmazsa gelip geçerken görsünler diye böyle bir uygulama yaptılar sanıyorum.

saygılar...

bu söylediğin de doğru dfx ustad. neden dersen. Kocaeli de bizzat parkın tam ortasına yerleştirilmiş lahit var. müzeye gelen giden olmayınca müzeyi halkın ayağına getirmeyi düşünmüş devletimiz. müze kartını almadıysan eğer. yada 1 yıl boyu nasıl gezeyim dedin de ihmal ettiysen yandın :D devletimiz müze giriş fiyatını düşürmeyi akıl edememişler ama. :) hizmette sınır yoktur dedikleri olay bu olsa gerek. halkı müzeye değil müzeyi halka yönlendirmek. hizmeti ayağımıza getirmek.

Son düzenleme:

FANYA

Kullanıcı

bu söylediğin de doğru dfx ustad. neden dersen. Kocaeli de bizzat parkın tam ortasına yerleştirilmiş lahit var. müzeye gelen giden olmayınca müzeyi halkın ayağına getirmeyi düşünmüş devletimiz. müze kartını almadıysan eğer. yada 1 yıl boyu nasıl gezeyim dedin de ihmal ettiysen yandın :D devletimiz müze giriş fiyatını düşürmeyi akıl edememişler ama. :) hizmette sınır yoktur dedikleri olay bu olsa gerek. halkı müzeye değil müzeyi halka yönlendirmek. hizmeti ayağımıza getirmek.

Bizde de kabahat var Harbici usta, herşeye para harcıyoruz, iş bu tür yerlere gitmeye gelince: ne gerek var diyoruz. Yabancılar böyle bir şey görse hemen fotoğrafını çeker, inceler, hakkında bilgi edinmeye çalışır. Bu yukarda ki çeşmeli lahit' in senede en az 50 kere önünden geçiyorum, ama durup hiç yakından incelemedim. :( Şöyle sağını, solunu da fotolayıp burda paylaşsaydım kötü mü olurdu?

saygılar...

star21

Kullanıcı

vallaha seytanin aklina gelmez

light_celal1

Kullanıcı

arkadaşlar müzede olsa ne olcak bi şeye faydasımı olcak sanki bırakında bi işe yarasın bari millet bol bol su içsin:D (alkış)

mameki

Kullanıcı

Eline Sağlık Üstadım.Saygılar