Lütfen yardım | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Lütfen yardım

TRUVA

Admin
Hedefin orasi komple kayanın etrafındaki orman kısmını temizle kaya ortaya çıksın yanlarını göreyim. Isaretler tam görünsün.degidik yönlerden resim çek kayayı. Hatta su dök üstüne.dallarin altında kalmış işaretler. Üç parca malzeme olacak orada.

efelergibixx

Kullanıcı
Hedefin orasi komple kayanın etrafındaki orman kısmını temizle kaya ortaya çıksın yanlarını göreyim. Isaretler tam görünsün.degidik yönlerden resim çek kayayı. Hatta su dök üstüne. Üç parca malzeme olacak orada.
Tamamdir çok tesekkur ederim (beğendim)

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Evet kurcalanmis ama yanlis yer bisey cikmamis suyun döküldügü yer 1 metre yan tarafa dökülüyor suyun yönüne dogru hareket etsem biseyler olma ihtimali varmi acaba
Bu kayaya göre bakmanız gereken yer bitki örtüsündeki asil bitkilerdir. Birincisi çama dayalı bir kaya varmı bakman gerek bir diğeride zeytinliğe mesafen ne kadar ve o zeytinlikte soylu zeytin ağacı var mı varsa toprak yüzeyindeki sırıtkan oturmuş kayayı bul bakacağın yer bu iki noktanın tam altıdır. Selametle ✋

efelergibixx

Kullanıcı
Bu kayaya göre bakmanız gereken yer bitki örtüsündeki asil bitkilerdir. Birincisi çama dayalı bir kaya varmı bakman gerek bir diğeride zeytinliğe mesafen ne kadar ve o zeytinlikte soylu zeytin ağacı var mı varsa toprak yüzeyindeki sırıtkan oturmuş kayayı bul bakacağın yer bu iki noktanın tam altıdır. Selametle ✋
Zeytinlik yeni ekilmis eski bir zeytinlik degil ama zeytinligin kösesinde 2 adet ahlat agaci var ama cok yasli degiller
Tesekkürler ilginiz icin

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Zeytinlik yeni ekilmis eski bir zeytinlik degil ama zeytinligin kösesinde 2 adet ahlat agaci var ama cok yasli degiller
Tesekkürler ilginiz icin
Kesilme ihtimali yüksektir. Yaş aldıkça budama yemeyen ağaç meyvesini azaltır o sebeple siz o zeytinlikte yanlız duran kayayı bulun

nik

USTA
Super Moderatör
Ustadlar lütfen fikir verirmisiniz kare oyma ve tavuk ayak izi olan kaya ile su yolu olan kaya arasinda 5 - 6 metre mesafe var . Su yolu olan kaya deve kafasinada benzettik biz ama yinede sizin tecrubelerinize danismak istedim simdiden tesekkur ederim ilginiz icin..ustam

Ustadlar lütfen fikir verirmisiniz kare oyma ve tavuk ayak izi olan kaya ile su yolu olan kaya arasinda 5 - 6 metre mesafe var . Su yolu olan kaya deve kafasinada benzettik biz ama yinede sizin tecrubelerinize danismak istedim simdiden tesekkur ederim ilginiz icin...
Resimleri inceledim bunlar işaret deyıl lapya yani doğal dır boşuna uğraşma ama yinede siz bilirsınız