Magara | Define işaretleri ve anlamları

Magara

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emre23

Kullanıcı
Merhabalar ustalarım bunu daha önce atmıştım ama tek resimdi şimdi net videoludur bura arkadan kapatılmış bunun benzeri bundan yaklaşık 500 metre ilerde aynı büyüklükte bir mağara var orayı kırıp malzemesini almışlar oraya da gitim ama burayla bir baglantisini içten göremedim kapı bölümü çok kalın sizce deyermi yardımcı olursanız sevinirim bunun karsisindada küçük bir mağara var yine açık tâbi orasi teşekürler

Son düzenleme:

emre23

Kullanıcı
Merhabalar ustalarım bunu daha önce atmıştım ama tek resimdi şimdi net videoludur bura arkadan kapatılmış bunun benzeri bundan yaklaşık 500 metre ilerde aynı büyüklükte bir mağara var orayı kırıp malzemesini almışlar oraya da gitim ama burayla bir baglantisini içten göremedim kapı bölümü çok kalın sizce deyermi yardımcı olursanız sevinirim bunun karsisindada küçük bir mağara var yine açık tâbi orasi teşekürler

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
Video atim 9 kişi gördü 10 uncu kişi video yok diyo kaldirdigim için olabilirmi😂
arkadaşım bu işler sabır ister herkez tetikte birisi konu açsada hemen yorum yapsak diye beklemiyor herkezin işi gücü var biraz sabırlı ol müsait olup anlıyan kişiler yorumunu yapar sen videonu yükle

KOMAGENE

Vip Üye
Video atim 9 kişi gördü 10 uncu kişi video yok diyo kaldirdigim için olabilirmi😂
tane tane anlatacağım
burdaki her usta ve birey gönüllü yardımcı olur
burdan adminler dahil kimse para kazanmaz
herkesin işi gücü var bazı saatlerde girerler
kaldırmış olman bizi zarara sokmaz:)

TRUVA

Admin
Ilk baktığımda video vardı. Sonra inceleyeyim dedim. Video kaybolmuş. Tekrar yukleyin .yükleme sitesi hatası olabilir. Usta haklı video kaybolmuş. Inceleyip yazacaktım. Inceleyemedim kardeşim.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Galiba yorum yapaniniz yok teşekürler
Burası konu açılsa da cevaplasak diye masabaşında bekleyen görevlilerin olduğu bir yer değil. 9 kişinin bakmış olması cevap yazılması için bir zorunluluk yaratmaz. Bilgisi olan zaten konuyu gördüğünde cevap yazar. 11 de konu açıp 5 saatte videonuzu kaldırmışsınız, birde kaldırdığım için olabilir mi diye dalga geçmeyi kendinizde hak görüyorsunuz.
Üslubunuzdan dolayı 1 hafta uzaklaştırıyorum.

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Yazmasam çatlarım saat 11.00 konu açılmış 11.10 video silinmiş en kötü bir ustanın videoyu inceliyip size cevap vermesi 10 dk fazla zaman alır emeğe ustalara saygı olmasa senin yerin kral yeride olsa sana cevap yorum yok öncelikle sabır sabır ve saygı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...