Mahzenmi ? Nedir Ustalar!

hikhol

Kullanıcı
wolf_52 dağın arkasında ki bir foto yu göstersem ona nedersin diyecem ama o foto başka konu olarak burda ekli olması lazım.sorun olurmu ki?

wolf_52

Kullanıcı
wolf_52 dağın arkasında ki bir foto yu göstersem ona nedersin diyecem ama o foto başka konu olarak burda ekli olması lazım.sorun olurmu ki?
sorun olcağını sanmam bölge aynı sa aynı konu içinde değerlndirilir diye düşnyorum .... siz yakın fotraflarını eklmye bakın yer güzel yer... açılmış mezar örneklerini siz söyledinzz daha açılmyan çok varr .. lakin en değerlileri tuzaklı olnlardır genel olarakk... bölge zzengin bri yer bunu en başdan bellirteyimm....

hikhol

Kullanıcı

wolf_52

Kullanıcı
burayı muhakkak bridaha fotraflamlısın bu gelişi güzel olmuşş ve resim kaltesi çok düşük kırmızylaa üstünden seçe bildiğimi harflerin üstünden geçdim kitabe var burda ve bride çok değerli bir odası varr... bu oda sıtatüsü yuksek birnee benziyorr... muhahak bu yazının olduğu yerii etraflıcana fotoraflaa kardeş.... özel brisine ayit olmalı böyle bir yerr.... ve x lediğim yer sarı renk olan örme gibi duryor ama emin değilim geniş açı karşıdan çekmen gerekk... giriş ihtimali olan yerii nokdalamak için geneiş açı fooraf şart....ve tavanda kabartmaa varr ufak bir müjdesi olma ihtimali varr burda... net fotrafla bende şüpe etdiğim 2 yeri verim....

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
wolf52 kardeşimiz,bölgenin önemine işaret etmiş. her iki yönde mezar odalarını barındırıyor.
yalnız resimler maalesef kalitesiz. gideceksen daha net fotolar çekmem iyi olur.
gördüğüm bir kaç net yerleri işlave ettim. bu noktaları yakın gözlemleyip ayrı fotolarsan senin için anlaşılır yorumlar gelir.

resimlere bütün olarak bak. gayet statülü odalar mevcut. ama ağır yerler bilesin.