Malatya Dan Mekan'a Selam | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Malatya Dan Mekan'a Selam

44malatyalı44

Kullanıcı
Selamun Aleyküm Dostlar. Güzel İnsanların Bir Araya Geldiği Nadide Ortamınıza Umarım Benide Acizane Kabul Edersiniz...
Beni Mekan İle Tanıştıran Başta Hemşerim Aliveli44 Ustama ve Tüm Mekan Sakinlerine Selamlar; Allah'ın Rahmeti Bereketi Üzerinize Olsun...
(Daha Önce Kayıt Olmuştum Ama Aktif Değildim. Umarım Şimdi Beraber İyi Vakit Geçiririz)

wolf_52

Kullanıcı
Hemşerim A.Selam
Mekana tekrar hoş geldin @44malatyalı44
İyi forumlar dilerim

geçen hafta temel bir ihtiyaç için,merkezi yoğun bir yerde bir bayiye girdim.henüz aleyküm selam derken yüzündeki masumiyet gözlerindeki sıcak ve samimi bakış ,yılların tecrübesinden kaçmadı .
hayırlı işlerden sonra ilk sorduğum nereli olduğu idi. benzemiyordu. ağzından malatya sözü dökülürken,aklıma hemen aliveli ustam ve diğer malatyalı arkadaşlarımız geldi. ve en sonunda sizlere aracığımla selam gönderdi.
sizler özellikle seçilerek katılanlardanmısınız,yoksa her malatyalı bir diğeri gibimi.
ve aleyna aleyküm selam malatyalı 44 kardeşim. inşaallah bizleri düşündüğün gibi bulursun.
hoş geldin sefalar getirdin. bu sayede aliveli beyimizin burnunu balta kesmez artık.:D
hayırlı akşamlar.
malatyalı kardeşim hoş geldin doğru adresdesin keyifli forumlar ...... ikizceli hemşom ve değerli abim aliveli44 ustam bize nispet yapıyorr... bak gör... bri ka gün için de maltyadan katılımla çoğalsın daha ne ler eder bizee:rolleyes::p(kahkaha)(kahkaha)(kahkaha)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
malatyalı kardeşim hoş geldin doğru adresdesin keyifli forumlar ...... ikizceli hemşom ve değerli abim aliveli44 ustam bize nispet yapıyorr... bak gör... bri ka gün için de maltyadan katılımla çoğalsın daha ne ler eder bizee:rolleyes::p(kahkaha)(kahkaha)(kahkaha)
bize karşı özellikle yapıyor biliyorum. ama hiç tırsmaya gerek yok. yaşı kurtarmıyor.:D
bu gidişle de h,iç kurtarma şansı yok.
malatyadan her katılım ,maaşallah ,matrüşka benzeri ikinci bir aliveli ustamız gibi. hepsi böyle ise ,mekanımız geniş,geri de hiç bırakmasınlar. başımızın üzerinde ağırlamaya hazırız.

wolf_52

Kullanıcı
bize karşı özellikle yapıyor biliyorum. ama hiç tırsmaya gerek yok. yaşı kurtarmıyor.:D
bu gidişle de h,iç kurtarma şansı yok.
malatyadan her katılım ,maaşallah ,matrüşka benzeri ikinci bir aliveli ustamız gibi. hepsi böyle ise ,mekanımız geniş,geri de hiç bırakmasınlar. başımızın üzerinde ağırlamaya hazırız.
eyvvallah ustam aynen dediğin gibii.... bu arda benim kuzen gözükmüyor burlardaa tam volturanı olşdurcakdık kuzen kayıp gören bilen varsa haber etsin barii....