Malı Bulduk Hadi

gıral

Vip Üye
merhaba arkadaşlar hep izsürdük işaret bul çözümle büsürü hikaye entrika çevirdik diyelimki emelimize ulaştık Allah nasip etti malı bulduk çıkardık pekişimdi nolacak buçıkardıklarımızı nasıl nereye kime verecez merakettim hepte bunu çokdüşünmüşümdür ynibunun biyolu yordamı vardır illaki tecrübeli ustalarımdan aydınlatıcı yorumlarını bekliyorum teşekkürlerimi sunuyorum şimdiden

Moderatör tarafında düzenlendi:

ASİAVCI

Kullanıcı
torbaya doldurup en yakın muze ya gidip bunları tarla surerken buldum deyip kayıt ettirip belgenizi alacaksınız komusyondan sonra adınıza hesaba üçretiniz yatacak önçeki gibi nasıl buldun kazdınmı gibi soru sormuyorlar artık :cool::cool:yada bana vericeksiniz ben cezeceğim işinizi:D:D

gıral

Vip Üye
ağam benlen eyleniy olsun ustam madenki ikişıkvar senincanın sağolsun

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
YASAL ÇALIŞMAYANLAR,yasal olmayan yollardan elden çıkarmaya çalışır.bir yerde ayağınıza değdide çıkardınız. doğru müzeye götürüp kaydettirirsiniz. yolda her hangi bir durumla karşılaşsanız müze istikametinizde ise müzeye götürdüğünüzü beyan edersiniz.gidişiniz müzeyle ters tarafta kalmasın yeter.komisyon değerini biçer ve hakkınıza düşen biraz gecde olsa ödenir. aslolan işin başında izni alıp özgürce çalışarak hiç sıkıntısız neticelendirmektir. her zamanda bunu tavsiye ederiz. ALİVELİ ustamız resmi kazı yaptılar ve haklarını aldılar. bir konuda da açıklaması vardır. istersen özel mesajla bilgi alabilirsin.selametle.

Kader25

Admin
Zurnanin "zirt" dedigi yer burasi zaten. Ve en tehlikeli yer. Zira alicilarin en az %80 i hep resmi kisilerdir. Bunlar acemiyi cabuk bulurlar. Neden? Zira acemi 40 kapi gezer. İfsa olan mal kisinin elinde kalir genellikle.
Bu pazarin haini coktur.
En guzeli ikizceli ustamizin onerdigi sekildir.
Eger ayagina takildiysa arazide, ne yapman geregini asiavci ustam size tiyoyu vermis zaten. :)

Mevlam sana yüzü kara,
Nasıl geldi şimdi bura?
Sağ kulağın kuru yere
Koyduğun gün inanırsın.