Mekanin Canavarlari Iş Başinda... | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Mekanin Canavarlari Iş Başinda...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Gıral ustanın oğlu, babasına sormuş: “Babacığım, dünyada kaç tane ülke var?” “Bilmiyorum.” “Bir üçgenin iç açıları toplamı kaçtır?” “Hatırlayamadım oğlum.” “Peki, fotosentez nedir?” “Şu anda aklıma gelmiyor.” “Babacığım, sorularımla seni sıkıyor muyum?” “Hiç olur mu oğlum? Sor, sor ki öğrenesin!”

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Sabah kahvaltıda kadın; " Eminim, sen bugünün ne olduğunu hatırlamıyorsun bile" dedi..
"Tabii, hatırlıyorum" dedi adam... Çıktı, gitti.

Öğleye doğru kapı çalındı.. Çiçekçi çocuk harika bir kırmızı gül buketi bıraktı...

Az sonra kapı tekrar çalındı, bu defa kösedeki pastanenin çırağıydı gelen... Kocaman bir çikolata kutusu bıraktı gitti.

Öğleden sonra gelen kutudan da, olağanüstü güzel bir elbise çıktı..

kadın kocasının dönmesini zor bekledi ve daha kapıda boynuna sarıldı..

"Önce çiçekler, sonra çikolata, ve sonra da elbise.. Bu hayatımdaki en güzel Cumhuriyet Bayramı
..."

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
"borsa düşmesin diye açıklamıyorum ama sabah uyandığımda çok çılgın kararlar aldım.":mad::mad::mad:

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
"nasıl bir uykusuzluk buuu!!! havyar mı balıktan balık mı havyardan çıkıyordu ?" kafayı yiyecem yaw.!!!

gıral

Vip Üye
Gıral ustanın oğlu, babasına sormuş: “Babacığım, dünyada kaç tane ülke var?” “Bilmiyorum.” “Bir üçgenin iç açıları toplamı kaçtır?” “Hatırlayamadım oğlum.” “Peki, fotosentez nedir?” “Şu anda aklıma gelmiyor.” “Babacığım, sorularımla seni sıkıyor muyum?” “Hiç olur mu oğlum? Sor, sor ki öğrenesin!”
Ustam enerjine hayranım bukadar derttasa kar kış kıyamet bizimburaların meşur bisözü var:D senanladın osözü usta (kahkaha)
Affetbeni abi şimdiden arabamın camı kırılmış :(duryere camniye kırılsın benhalen ordayım ama tümbü olumsuzluklar içinde beni güldürdün Allah ccseni güldürsün bütün sıkıntılarını def etsin İnşallah

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Oynak koltuktan yere oturup okuyunuz..

biiiir,ikiiii,üüüüüüüç,
okumaya başla..

Pek dolu olmamasına rağmen minibüs hareket etmek üzereydi.
Tam o anda kavga ettikleri her hallerinden belli olan iki arkadaş minibüse bindi birbirlerinin yüzüne bile bakmıyorlardı çocuklardan biri şoföre parayı uzattı
- Abi bir öğrenci bir de hayvan alır mısın?

Eve gitmek üzere Bakırköy dolmuşu bekliyordum. Sigaramın kalmadığı aklıma gelince önünde durduğum Tekel yiine girecekken minibüs geldi.
Apar topar bindim. Şoföre parayı uzatıp,
-'Bir Monte Carlo' dedim!
Adam birkaç saniye yüzüme bakıp,
- 'Abi bu Bakırköy'e gider'diye cevap verdi!
İşte o an benim ve şoförün bittiği andır.

Yolcu musait bi yerde inmek ister ama dili surcer;
- Musait bi yerde iner misiniz? Şöför :
- Niye sen mi kullancan

Rumeli-Hisarüstü otobüsüyle taksim'e dogru gidiyoruz. Adamın biri
Besiktas dolaylarında gayet aceleci bir tavirla
- Kaptan orta kapıyı rica edebilir miyim?? Bizim soför olaya hakim:
-Tabi abi ayıp ettin.al götür. senden kıymetli mi

Ankara'da, cok sıcak bir gunde, dolmuştaki bir kokona yelpazesiyle
-"Şöfeer bey klimayı acar mısınız cok sıcak olduu" demisti.
Pala bıyıklı şöfer amca teyzeyi bi sure suzdukten sonra, kapıyı acıp acıp kapatmaya basladı)

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Sürücü dikiz aynasında kendisini izleyen polisi görünce kaçabileceğini düşünüp basmış gaza.
Ancak polisi atlatamayacağını anlayınca, pes edip çekmiş kenara.Polis arabasından inmiş.
Bezgin, kızgın ve de küskün bir sesle:
- Bana bak, çok yorgunum, üstelik keyfim de kaçık. Mantıklı bir özür söyle yoksa yaktım çıranı!
Kısa bir ara ve Sürücü:
- Karım geçen ay bir polisle kaçtı. Aynada sizin aracınızı görünce, kaçtığı polis, onu bana geri getiriyor sandım...