merdiven

fanti

Kullanıcı
iyi akşamlar...sayın ustalarım ve arkadaşlar..inip çıkılan merdiven ne anlam gelir üç basamak iniliyor üç basamak çıkılıyor..kendim görmedim anlatılana göre resmi çizmeye çalıştım değerli yorumlarınızı bekliyoruz..hayırlı akşamlar...

light_celal1

Kullanıcı
Cevap: merdiven

en alttaki basamakta ıslatınca ortayaçıkan bi işaret yokmu yada parmak ucu kadar delik

fanti

Kullanıcı

bozkurt ustam ve celal ustam teşekür ederim....kendim görmedim anlatılana göre çizdim inşallah sizin yönlendirmelerinizle neyin nerede olduğunu ve gidince nerelere bakılmasını öğreneceğiz..teşekür ederim hayırlı akşamlar......

ASİAVCI

Kullanıcı

iki merdiven karşılıklı iniyorsa cıkarke sağı inerken solu önemlidir fanti

fanti

Kullanıcı

asiavcı ustam çok teşekür ederim..

ibrahim181

Kullanıcı

fanti kardeşim sana nekadar faydası olur bilmem ama malı alınmış bir merdiven işaretini anlatmaya çalışayım. merdiven üç basamak ilk basamağa çıkıldığında 150 m ilerde dikili bir taş görünüyor ikinci basamağa çıkıldığında ikinci taş görünüyordü üçüncü basamağa çıkıldığında üçüncü bir taş görünüyordu ve ortadaki taşın dibinde malı alınmıştı

fanti

Kullanıcı

Aliömer kardeşim çok teşekür ederim.her bilgi bir tecrübedir.sağolasın.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

resimlenmesi verilen bilgilerin netleşmesini sağlayacak fanti kardeşim. arkadaşlarımızın işaret ettiği her ayrıntıda belki daha fazlasıda çıkabilir. üzerindeki oyma küçüktür ama bazen karşılığı büyük çıkar.üç basamaklı üzerinde bir parmak büyüklüğündeki bir oymanın sol yanında mahzen olanını bile gördüm.
yine hem yanında sol kısmında ,hem uzağına gideninide.
sağlıcakla kal ALLAH a emanet ol.