Merhaba bana yardımcı olurmusunuz | Define işaretleri ve anlamları

Merhaba bana yardımcı olurmusunuz

Gülşah imre

Kullanıcı
Merhaba ben Gülşah İkizceli ustanın kızıyım 3 ay önce babamı kaybettım.onunla ılgılı elınızde videolar varmı acaba bana gonderebılırmısınız babamın elımde cok resmj var ama onu cok ozledım vıdeo varya canlı hareketli halını görmek cok ıstıyorum

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Başınız Sağolsun Allah Rahmet Eylesin.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Merhaba ben Gülşah İkizceli ustanın kızıyım 3 ay önce babamı kaybettım.onunla ılgılı elınızde videolar varmı acaba bana gonderebılırmısınız babamın elımde cok resmj var ama onu cok ozledım vıdeo varya canlı hareketli halını görmek cok ıstıyorum
Kardeşim başınız sağolsun. Çok üzüldüm ustamızın vefatına. Allah sizlere sabır ve ömür versin.

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Tesekkur ederim yardımcı olacak kımse yokmu
Olmaz burda sanmam uzaktan uzaga muhabbet bilgi alışverişi genelde bu tür platformlardaki amaç. Geriden geriye sadece bir maskeli isimle bir Nicle biliriz Kişileri , Senin babanlada burda ve diger platformlarda bazen fikir alışverişi olmuştur. Yazarsın yazdıgın kişiyide konuyuda unutursun burda çünkü sanal alem. Kolay kolay kişisel bigilerde verilerde verilmez güvenilmez. Aşırı Samimiyette olmaz. Ve öyle vidyo resim olmaz İlgisini çeken arazi ve işaret yerlerinin resmi vidyosu olur ordada defineci kendisini gizler definecilik yasak diye. Allah Nur içinde yatırsın. İstedigin varsada Amcaların Yardımcı olur. Defineci definecinin gercek kardeşidir bizleri Amcan az çok işte kabul edersen Yegenimiz kızımız olmayı. Definecilik hususunda degilde Maddi manevi derdin olursa aç bir konu kim elinden ne gelirse yapar. Bazen bir tebessüme vesile olabilmek en iyi ilaçtır. Ama yinede dikkat burası sanal kurtların yeri. Çok iyi abilerin vardır ama hepimiz kötü degiliz hepimiz iyi degiliz.

Son düzenleme:

Gülşah imre

Kullanıcı
Olmaz burda sanmam uzaktan uzaga muhabbet bilgi alışverişi genelde bu tür platformlardaki amaç. Geriden geriye sadece bir maskeli isimle bir Nicle biliriz Kişileri , Senin babanlada burda ve diger platformlarda bazen fikir alışverişi olmuştur. Yazarsın yazdıgın kişiyide konuyuda unutursun burda çünkü sanal alem. Kolay kolay kişisel verilerde verilmez güvenilmez. Aşırı Samimiyette olmaz. Ve öyle vidyo resim olmaz İlgisini çeken arazi ve işaret yerlerinin resmi vidyosu olur ordada defineci kendisini gizler definecilik yasak diye. Allah Nur içinde yatırsın.
Tesekkur ederim

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Merhaba gülşah, başımız sağolsun. Mekanı cennet olsun ismail abimizin. Çok üzüldüm. Gerçekten çok üzüldüm. Son zamanlarda çok istedik ama görüşemedik.

özelden kayıtlı vidyolarını iletmeye çalışıcam.

Gülşah imre

Kullanıcı
Merhaba gülşah, başımız sağolsun. Mekanı cennet olsun ismail abimizin. Çok üzüldüm. Gerçekten çok üzüldüm. Son zamanlarda çok istedik ama görüşemedik.

özelden kayıtlı vidyolarını iletmeye çalışıcam.
Neolursunuz varsa yardımcı olun Allah rızası ıcın cok ozledım babamı.babam bılıyormuydunuz bılmıyorum 2 sene olmustu yataga baglı kalmıstı