Merhabalar Tevfik Abi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Merhabalar Tevfik Abi

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
Sayin Bozkurt Ustam.sizi ve sizleri çok seven ve saygı duyan biri olarak Size biraz kırıldım. O da şudurki ben sizlerden yaşça büyük biri olarak unutkanligim yüzünden daha öncede siteye girmek üzere sizden yeni bir şifre istemiş ve sizde Allah Razı olsun hemen bir şifre vererek yeni şifre ile girislerim olmuştu fakat benim bilgisayar arizalanip tamire gidecegi ve içerisinde ki bilgilerinde gideceğini Size arz edip tekrar yeni bir şifre istemiştim fakat önceki gibi şifreyi almadan bir baktımki siteye giremez oldum dedimki bozkurt ustam benimle uğraşmaktan bıktı ve vermeden bu sayfa kapandı diye düşündüm. Bunun içinde giriş yapamadım. Ama Allah Bir ömür boyu razı olsunki A21medli ustam beni arayıp konuştuk. Bende kendilerine durumumu arz ettim..Allah hepinize razı olsun beni tekrardan aranızda kabul edip aldığınız için ne kadar çok teşekkür etsem azdır. Sizi sizleri sevip saygı duyan.Tevfik.
gurban öyle birşey vardıda bana niye haber vermedin ben sorunu iletirdim gerekli makamlara 🌹

TEVFiK

Vip Üye
Selamünaleyküm
Allah şahidim olsunki beni çok duygulandirdiniz demekki beni sevip sayan kardeşlerim varmış.
Allah hepinizden bir Ömür Boyu Razı olsun.
Hoş Bulduk.
Başta
A21medli ustam.
Alive
Gulbahceli
Bulursamkader
Turuva
Mavran ustaları
Ayrı. Ayrı Tesekkur eder.Saygılarımı Sunarım

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Sayin Bozkurt Ustam.sizi ve sizleri çok seven ve saygı duyan biri olarak Size biraz kırıldım. O da şudurki ben sizlerden yaşça büyük biri olarak unutkanligim yüzünden daha öncede siteye girmek üzere sizden yeni bir şifre istemiş ve sizde Allah Razı olsun hemen bir şifre vererek yeni şifre ile girislerim olmuştu fakat benim bilgisayar arizalanip tamire gidecegi ve içerisinde ki bilgilerinde gideceğini Size arz edip tekrar yeni bir şifre istemiştim fakat önceki gibi şifreyi almadan bir baktımki siteye giremez oldum dedimki bozkurt ustam benimle uğraşmaktan bıktı ve vermeden bu sayfa kapandı diye düşündüm. Bunun içinde giriş yapamadım. Ama Allah Bir ömür boyu razı olsunki A21medli ustam beni arayıp konuştuk. Bende kendilerine durumumu arz ettim..Allah hepinize razı olsun beni tekrardan aranızda kabul edip aldığınız için ne kadar çok teşekkür etsem azdır. Sizi sizleri sevip saygı duyan.Tevfik.

tevfik abim, öncelikle hoş geldin. tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok misali :D valla bende sana kırılmıştım, dedim başka yerlerde görüyorum bize neden uğramıyor acaba diye.

senin şifre talebinden sonra şifreni değiştirdim. sanada özelden bilgi verdim. ve hatta aklıma geldi, dedim şifreyi geç görürse yine giremez, birde mail adresine şifre attım.
sonra senden bir daha haber alamadım. kırgınlığını dargınlığını bilmiyordum. belliki hatam olmuş büyüklük sende kalsın, ver elini öpeyimde barışalım. dargın ve küs kalmayalım.