mersinde 24 mt resmi kazı! | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

mersinde 24 mt resmi kazı!

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Cevap: mersinde 24 mt resmi kazı!

Erzurumlu ustam
Haber için teşekkürler;)
O kadar masraf yapmışlar
İnşaallah bulurlar

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

arkadaşlar gülmeyin başına gelmeyen bilmez bizde iki kez ruhsatlı kazı yaptık ikisinde de madara olduk gerçi çok toy zamanlarımızdı şaküldü çubuktu makinaydı derken bazı hatalar yanlış değerlendirmeler bu işlerin doğası tabi işin nasip kısmet yönü de ayrı eee.. gülmeyin dedik canım...

star21

Kullanıcı

daHA on metre sağa doğru var koptum sonra çıkmadımı bir on metre daha var sola doğrukoptum ...sonrada adam kendini öldürüp borçdam kurtulacak silah?

şüpheci

Yasaklı
Yasaklı

bu adamın hayal dünyası bayagı genişlemiş kazıya başladıgından bu yana maşallah bu kepçeler amma para yemeye başlamış 150 bin lıra oldu 400 bin tl olmuş :).bu zemınaltı tarama radarlarını çok gundemde tutmuşlardı bu cihazlar öle dedıklerı gıbı olsa şimdi bizler bu sitelerde konuşuyor olmazdık çünkü define dıye bır sey kalmazdı öle derın yer altını gösteren bir cihaz yok arkadaşlar var diyenler ispatlasınlar o zaman.bir ara bir kaç kişi birilerıne demişler dagın altında 3 oda var 2 sinde altın dolu birindede altından heykeller var der bu akıllılarda allahın dagını satacak olurlar :).karşı taraf geri adım atar somut bır sey ortada olmazsa almayız dıye bu seferde bunlar der malın oldugunu siz sölüyordunuz olan şeyde somutluk aranırmı dıye.kısacası umut dunyasında yaşiyoruz böle seylere ınanıpta elınızdeki avucunuzdakı paralardanda olmayınız arkadaşlar bu işler öle makınayla olmaz işaretlerle olur işaretten anlamıyorsan bu işi yapmayacan veya anlayan bırınden yardım alacan yoksa bu mersınlı gıbı kazar durursunuz yok 10 mtre yol şaşırmış makına o makına bir şey algılamıyorkı kayma yapsın.topragın altındakı mınarellerı hesaba katmayanlar böle debelenıp dururlar.hayalsiz yaşanmaz bu adam hayale fazla kaptırmış kendini

A21MEDLi

Admin

birde madalyonun diğer tarafna bakın,bu kazıdan sonra çevre arazinin dönümü epey pirim yaptı.yanii kısaca fazla örneklerle uzatmak istemiyorum.
o çevre arazilerin dönümü 20 bin tl yse şimdi 100 bin tl olmuştur.nasılmı çevrede altın var...
yanii arazi kendine iyi pazarlamcı bulduda ondan..
kimseleri suçlamak istemiyorum ama bunu düşünmektende kendimi alamadım.

erzurumludefineci

Kullanıcı
Yasaklı

bu konuyla ilgelenmemdeki sebep makinelerin altın bulmada bir işe yaramammasının ispatını yapmamdı konu ilk açıldığında aynı şeyi yazmıştım yine yazıyorum makine para bulmaz çünkü yok öyle bir makine yerin altını gösteren makine bir hayal ürünü...
bazı arkadaşlar bu vatandaşı kınamayın bizde resmi kazı yaptık madara olduk demişler.. üzüldüm...
ben defineciyim diye geçinen 55 yaşına gelmiş bir maden mühendisinin bile halen bu tür yalan dolan makinelere inanmasına kızıyorum... ve kasıla kasıla gülüyorum... koptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptum:D:D:D:D:D
bu saatten sonra bulsalar bile makine gösterdi demeleri çok saçma olur düşünsenize 10 mt derinlikte ve 10 mt sağa sola sapma yapmış olduğu ispatlanmış yani herkezin anlayacağı dilden söylemek gerekirse bir dönümlük arazinin bir başından diğer başına kadar bir sapma söz konusu hangi babayiğit kazma kürekle bulabilir?

hem bulsalar şaşmam güzel türkiyemin neresini 100 mt kare 30 mt derinliğe inseninz birşeyler çıkar :D :D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

şüpheci

Yasaklı
Yasaklı

birde madalyonun diğer tarafna bakın,bu kazıdan sonra çevre arazinin dönümü epey pirim yaptı.yanii kısaca fazla örneklerle uzatmak istemiyorum.
o çevre arazilerin dönümü 20 bin tl yse şimdi 100 bin tl olmuştur.nasılmı çevrede altın var...
yanii arazi kendine iyi pazarlamcı bulduda ondan..
kimseleri suçlamak istemiyorum ama bunu düşünmektende kendimi alamadım.
arazı zaten beledıyeye ait park alanıymış buranın degeri artsa ancak devletın kesesi zenginleşir başkada kimsecikler zengın olmaz

Moderatör tarafında düzenlendi:

A21MEDLi

Admin

arazı zaten beledıyeye ait park alanıymış buranın degeri artsa ancak devletın kesesi zenginleşir başkada kimsecikler zengın olmaz

haberin ilk günlerinde 3 çocuklu bayanınTV de konuşması aklımda kalmıştı,arazi onundur sandım..
haklısın belediye bu araziyi istimlak etmiş..

fakat son cumlene katılmıyorum..

Son düzenleme:

erzurumludefineci

Kullanıcı
Yasaklı

valla halen daha bu çakma defineci maden mühendisinin birşeyler bildiğini ve ona göre orayı kazdırdığını savunanlar var... sizde yurt dışından makine getirin görüntüleyin kazdırın...