mersinde 24 mt resmi kazı! | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

mersinde 24 mt resmi kazı!

MURATS44

Kullanıcı
Cevap: mersinde 24 mt resmi kazı!

bu konu içinde kaç değişik konu var? :)
300 milyarı harcayan insan , sonuna yklaştıkça bir 300 milyar daha harcar. Sonunda bulamzsa nasıl bir hisse kapılır bilinmez. ya elindekini komple kybedecek yada sihirli çubuğu ona kazandıracak. herşey mümkün. bence bu kadar para harcamaması gerekirdi. şu an biri yanına gidip deseki , bana 3 milyon ver ben açım. verir mi bilinmez? amaaa 300 milyarı böyle harcayıp durur. inşaallah çıkar ama bu saatten sonra birşey olacağına inanmıyorum.

erzurumludefineci

Kullanıcı
Yasaklı

sonuç belli oldu söylediğim gibi 3in1 :D

ben iddaa ediyorum kazı bitince sorulacak hani yurt dışından gelen görüntüleme cihazıyla görmüş ve teyit etimiştiniz.. diyilecek cevap aynen şu olacak cihazların ayarıyla oynanmış :D

bu konuyu okuyan arkadaşlarım lütfen bu cihaz tuzağina düşmesinler..
benim bu konuyu takip etmemde ki sebep cihaz olayının fos çıkacağını ispat etmekti..
şimdi yurt dışından gelen o muhteşem fiyatlara satılan yer altı görüntüleme cihazı zaten bulamadı bu kesinleşti..
cihaz 24 mt dedi kazdılar yok 3 daha eklediler kazdılar 27 yine yok 3 daha eklendi ve kazıldı 30 yine yok yani yaklaşık derinlikte 6 birde sapma olmuş 10 mt kadar.. cihaz yanıltmış demektir bu şimdi 33 mt de ve 10 mt sağında bulunursa cihaz bulmuş mu oluyor herkesin anlayacağı bir dille söyleyeyim cihaz sizin evi gösteriyor hazine yolun karşısındaki evin bahçesinde çıkıyor( 10mt.) bunu o cihaz buldu demek bence ahmaklık olur... tamamen farklı yerler.. işin en kötü tarafı 10 mt saptık dedikleri yerde de çıkmadı 33 mt rede de çıkmadı peki bu cihaz hangi odaları gösterdi çokkkk merak ediyorum..

makedonyalı

Kullanıcı

sende haklısın usta yınede bırılerı çıhazlarlla bırseyler buluyor bızde seyredıyoruz saygılar.

ASİAVCI

Kullanıcı

ilk ben yazdım galiba bu konuya araziye bakipta 20mt derinde dedikleri an bişey cıkmayacağı belliydi arazıde bir meyil söz konusu olsa ildi olabilir derdim fakat
şu görüntü hiç iç acıcı deyil bence

şüpheci

Yasaklı
Yasaklı

sonuç belli oldu söylediğim gibi 3in1 :D

ben iddaa ediyorum kazı bitince sorulacak hani yurt dışından gelen görüntüleme cihazıyla görmüş ve teyit etimiştiniz.. diyilecek cevap aynen şu olacak cihazların ayarıyla oynanmış :D

bu konuyu okuyan arkadaşlarım lütfen bu cihaz tuzağina düşmesinler..
benim bu konuyu takip etmemde ki sebep cihaz olayının fos çıkacağını ispat etmekti..
şimdi yurt dışından gelen o muhteşem fiyatlara satılan yer altı görüntüleme cihazı zaten bulamadı bu kesinleşti..
cihaz 24 mt dedi kazdılar yok 3 daha eklediler kazdılar 27 yine yok 3 daha eklendi ve kazıldı 30 yine yok yani yaklaşık derinlikte 6 birde sapma olmuş 10 mt kadar.. cihaz yanıltmış demektir bu şimdi 33 mt de ve 10 mt sağında bulunursa cihaz bulmuş mu oluyor herkesin anlayacağı bir dille söyleyeyim cihaz sizin evi gösteriyor hazine yolun karşısındaki evin bahçesinde çıkıyor( 10mt.) bunu o cihaz buldu demek bence ahmaklık olur... tamamen farklı yerler.. işin en kötü tarafı 10 mt saptık dedikleri yerde de çıkmadı 33 mt rede de çıkmadı peki bu cihaz hangi odaları gösterdi çokkkk merak ediyorum..
şu an türkıyenın her yerinde yeraltını görunntüleyen cihazlar konuşuluyor neymişte fotosunu canlı olarak gösterıyormuş bırde cıhazın fıyatını 250.000 tl miş
erzurumlu senınde dedıgın gıbı bu malkına işi fos
illaki işaret ve işaret çözme bilgin oacak bu 2 unsur yoksa böle çok köstebeklık yapılır

erzurumludefineci

Kullanıcı
Yasaklı

şu an türkıyenın her yerinde yeraltını görunntüleyen cihazlar konuşuluyor neymişte fotosunu canlı olarak gösterıyormuş bırde cıhazın fıyatını 250.000 tl miş
erzurumlu senınde dedıgın gıbı bu malkına işi fos
illaki işaret ve işaret çözme bilgin oacak bu 2 unsur yoksa böle çok köstebeklık yapılır

ustam her türlü cihazla çalıştım o görüntü alan cihazlar dedikleri varya onunla aynı noktadan hiç kaldırmadan 2-3 görüntü al farklı çıkıyor:D
ben o cihazlardan alacaktım deneriz dedim deneyelim dediler önce dedim iş mainasıyla 4 mt girerim sonra tünel kazarım 5-6 mt tünelin sonunu yukardan gösterirse birde aynı noktadan 3-4 tane fotolarım hepsi aynı şekilde göteriyorsa alırı dedim adam cevap olarak diyorki görüntü masrafı fazla sadece 1 kere çekerim ve tünel tehlikeli denemede kaza olursa ne olacak... dedi ve kabul etmedi ben dedim yazılı belge veririm sorumluluk için ve fotoğraflama masraflarınıda karşılarım yine kıvırdı ve kabl etmedi.. bunun tek açıklaması var satıcıda biliyor bir halt olmayacağını..
ama halen daha inananlar var biliyormusun :D
sadece dedektörler yüzeysel aramalarda işe yarar yani 13,5 inç mesafeden sonra çeken devre henüz icat edilmedi.. hepsi burada da satılıyor devre al bitane kutunun içine koy düzeneği kur çalışsın makinelerin hepsinin içinde o devre var zaten başka devre yapamazlar mantığın aynı olması lazım.. o da başkasının patentini çalmak olduğu için başka devre üretilmiyor bütün cihazlarda aynı dvre var..

star21

Kullanıcı

Bu adama nekadar bakıyorum okadar gülüyorum....adam hala umudumuz var diyor yaw :) :)

A21MEDLi

Admin

bu derinlikten sonra nasip kısmet değilmiş deyip,kepçenin kontağını kapatmalı.yoksa 1-2-3mt daha deyip çalışsa umudunu durduramaz..
zararın neresinden dönülse kardır.:p