Mesleki Yardımlaşma... | Define işaretleri ve anlamları

Mesleki Yardımlaşma...

Muhittin

Kullanıcı
S.a ..... Yönetime Nacizane 1 Fikrimi sunmak istiyorum , İzinleri ve düşünceleri doğrultusunda tabiki şöyleki bir düşüncem var. Malum pek çoğumuz başarılı olduğu ve güncel hayattaki meslek v.b dallarda Bilgileri bizleri aydınlatacak konularda veya soruların yönetilmesi ışığında açılcak yeni 1 forum eklenmesi yönündeki .......

Örneğin ben Haberleşme cihazları konusunda uzmanım Branşımı Babamdan gelen bilgilerle onun önderliğinde devam ettirmekteyim.
1 teknik serwisim var. Cep telefonları - masa üstü bro santralleri - telsiz telefon - gibi konularda yardımım dokunabilceğini sunuyorum.
Kısa 1 örnekle açıklayayım---- Su ile ( Her hangi 1 sıvı) cep telefonumuz teması halinde ilk önce yapılması gerekenlerin basında bataryayı mümkün olduğu derecede cihazımızdan çıkartmalıyız.. Aksi durumlarda önüne geçilemeyecek o çok sevdigimiz telefonumuzu kullanılamayacak hale istemedende getirmiş oluruz...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kıymetli kardeşim sitemize arttı bir değer kazandırmak için fikir görüş ve önerilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim ar ge bölümünde dileyen kardeşlerimiz konusunu açar konuyla ilgili bilgi birikimi olan kardeşlerimiz gereken yardımı yaparlar veya mesleki konularda bilgi birikimlerini hibe etmek isteyen kardeşlerimizde dilerlerse konu açıp aktarabilirler zaten bu yönde bir kısıtlama söz konusu değil yalnız sitemiz kurallarına uygun konular olmak şartıyla iyi forumlar...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
@Muhittin ustam
Güzel bir fikir ar-ge
Forum dışı veya serbest forum başlıkları altında
Öneriniz uygulana bilinir
Güzel fikir
Ben mesleği paylaşılarımı kolayca yapıyorum;)
Sağlık bölümü var:D
Kralım çok yaşa

Mekanı TapaTalk dan Takip Ediyor

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
sıcak bakıyorum,
çünkü sıcak bir ortamın vazgecılmez konularından biride budur,
karşılıksız paylaşım ve yardım !
muhittin ustad, konu ile alakalı olarak detaylı şekilde anlatım yapıp, şu şekilde olsun şu bölüm bunun için uygundur şeklinde yorum yazarsan değerlendirmesi kolay olacaktır.

şahsım kamu bankasında görev yapmaktadır, görev yaptığım bankanın türkiye genelindeki tün şubelerinde söz hakkına sahibim, (nazım geçer manasında ) bunu daha evvelde yazacaktımda size vesile oldu, siz konu açtınız diye değil, normaldede bunu paylaşacaktım.
Not:
rabbim kimseyi bankalar ile muhatab etmesin, kimsenin bankalar ile işi olmasın inş. olanlara Rabbim yardım etsin, benide tez vakit kurtarsın inş.

Muhittin

Kullanıcı
s.a.muhittin ustam yanlış anlaşılmasın ama benim mesleğim
ayakkabıcı lık ben ne öğreticem.:D

A.s gandalf Üstadım. Estafurullah Her mesegin ilginç konulara çok faydalı bir o kadarda ince ip uçları ile çok faydalı sonuçlara imza atılır . Örnegin ayakkabımız bol geliyorsa zamanla esneme yapmışsa tabanına bir astar konularak ayağımıza daha stabil oturmus ve rahatsız etmeyecek hale gelmiş olur. mesela arazide hangi ayakkabı kullanmamız yararımıza _ su alıyorsa ayakkabılarımız hangi çeşitlere veya boyası hatta derisinin yıpranmış yada yıpranmaması için ne tür kaplama vs. dikkat edilebilcek sizin engin düşüncelerinize bizlere oldukça faydalı olan en az 1 konuya iştirak etmeniz bizi en azından bilmediğimiz ancak küçük fakat muazzam işe yarancak ip uçları sunmanız dileği ile....:)