Mesleki Yardımlaşma...

SEVALİ

Kullanıcı
Büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar ile alakalı problemleri olanlara yardımcı olmaya çalışırım..
Kanatlı grubu olmaz yardımcı olamam çünkü pek anlamam..
İlaç isimlerini ve ilaç kombinelerini açıktan yazamam problemi olan yazsın özelden yazarım fakat sorumluluk kabulüm değildir.
Yeni yönetmeliği göre reçetesiz ilaç satışı yasaktır..
2 tür reçete düzenlenebilir ya birebir ilaç ismi veya tavsiye niteliğinde ilaç ham maddesi yazılabilir..

SEVALİ

Kullanıcı
Bozkurt kardeşim
sıcak bakıyorum,
çünkü sıcak bir ortamın vazgecılmez konularından biride budur,
karşılıksız paylaşım ve yardım !
muhittin ustad, konu ile alakalı olarak detaylı şekilde anlatım yapıp, şu şekilde olsun şu bölüm bunun için uygundur şeklinde yorum yazarsan değerlendirmesi kolay olacaktır.

şahsım kamu bankasında görev yapmaktadır, görev yaptığım bankanın türkiye genelindeki tün şubelerinde söz hakkına sahibim, (nazım geçer manasında ) bunu daha evvelde yazacaktımda size vesile oldu, siz konu açtınız diye değil, normaldede bunu paylaşacaktım.
Not:
rabbim kimseyi bankalar ile muhatab etmesin, kimsenin bankalar ile işi olmasın inş. olanlara Rabbim yardım etsin, benide tez vakit kurtarsın inş.

Bozkurt kardeşim Şahsınız bir bankacı olarak kendinizi tanıttınız istirham etsem Her T.C vatandaşımızın başına bir şekilde gelen alacakların temliği konusuna açıklama yaparmısınız..

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Bozkurt kardeşim

Bozkurt kardeşim Şahsınız bir bankacı olarak kendinizi tanıttınız istirham etsem Her T.C vatandaşımızın başına bir şekilde gelen alacakların temliği konusuna açıklama yaparmısınız..

hangi konuda bilgi almak istersenız onu yazın, yardımcı olmaya çalışayım, şahsım şube çalışanı degıl, genel muduruluk bırımınde hızmet verıyor. şube işlemlerine hakim degılım, lakin soruyu net alırsam araştırma ımkanı doğar.

kredi masraf ucretleri tüketi heyetleri irtibat kurmak gerekıyor, almış olunan kredinin extrre dökümü sizde var ise, kredıyı cektıgınız şubeye gıderek işlemi başlatabılırsınız. veya tuketıcı heyetıne gıderek işlemleri onların başlatmasını isteyebilirsiniz.

elinizde extre dökümü yok ise, banka sizden 70 tl gibi para istiyor, bundan cayın hesabına, hani 70 tl yi vermez bu, peşinede düşmez kafası ile, verin 70 tl yi,sıkıntı degıl, aynı tuketıcı heyetıne 70 tl de para ladılar benden dıye ıbrazda bulunuyorsunuz onuda verıyorlar :)

kredı kartı aidat ucretlerını malesef iptal etmıyorlar, etmelerı ıcın avukat olmanız lazım :) onuda her banka ıptal etmıyor, ödemeleri baz alıyorlar,
şuan zaten yeni kart türü cıkartıyor bankalar,
tercih kart dıye,
bu kartı alırsanız kart ucretı yok, ama kampanyada yok :)
taksit yapamaz puan kazanamazsınız.

kart aidatı olmayan bazı kart türleri var, bunları burdan yazmam doğru olmaz, böyle bir talebi olan varsa özelden yazsın, hangi banka hangi kart yazayım.

geç gördüm kusurua bakmayın.