Mezar çiçeği mi ? | Define işaretleri ve anlamları

Mezar çiçeği mi ?

squallwolf

Kullanıcı
İyi akşamlar dostlar.. bugün arazide keşif yaparken böyle bir bölgeye denk geldim, bu kayaların ğstündeki açık yeşil bitkiler ne anlama gelmektedir çok dikkatimi çekti ? bölgenin kervan yolu olduğu söylenmekte.. şimdiden teşekkürler

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Ustam şu alttki konuyu inceleyiniz. Arazide işinize yarayabilecek bitki türlerini görselleriyle bulacaksınız. Başka yerde bulamayacağınız bir konudur.

squallwolf

Kullanıcı
Ustam şu alttki konuyu inceleyiniz. Arazide işinize yarayabilecek bitki türlerini görselleriyle bulacaksınız. Başka yerde bulamayacağınız bir konudur.
teşekkür ederim ustam inceliycem

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
İyi akşamlar dostlar.. bugün arazide keşif yaparken böyle bir bölgeye denk geldim, bu kayaların ğstündeki açık yeşil bitkiler ne anlama gelmektedir çok dikkatimi çekti ? bölgenin kervan yolu olduğu söylenmekte.. şimdiden teşekkürler
Bitki örtüsü ve kaya modeline bakılırsa bayağı bi yüksekliktesin ve yüksek oranda kuraklık gördüğü aşikar. Alanın muhakkak ama muhakkak çubuk veya yer altı görüntüleme cihazı ile röntgenlenmesi gerekir. Savruşturulmuş kemik olacağını sanmıyorum bu sebeple alan incelemeye elverişli bir alan. Aşağıdaki konuda sorunuzun cevabı açık şekilde yazılmıştır. Hakkınızda hayırlısı İnş’ALLAH.

Konu 'Define için işaret sayılabilecek bitki türleri'
Define için işaret sayılabilecek bitki türleri

Moderatör tarafında düzenlendi:

squallwolf

Kullanıcı
Bitki örtüsü ve kaya modeline bakılırsa bayağı bi yüksekliktesin ve yüksek oranda kuraklık gördüğü aşikar. Alanın muhakkak ama muhakkak çubuk veya yer altı görüntüleme cihazı ile röntgenlenmesi gerekir. Savruşturulmuş kemik olacağını sanmıyorum bu sebeple alan incelemeye elverişli bir alan. Aşağıdaki konuda sorunuzun cevabı açık şekilde yazılmıştır. Hakkınızda hayırlısı İnş’ALLAH.

Konu 'Define için işaret sayılabilecek bitki türleri'
Define için işaret sayılabilecek bitki türleri
Anladım sağolun ustam.. Daha önce tek tek yapanlar toprak yüzeyde bu video çektiğim alanda istikametinde ve çevresinde sikke bulmuşlar hatta yakınında bi alanda baykuş sikke bile bulunmuş.. Alan çok mimli ve ulu orta biryer o yüzden inceleyebileceğimi sanmıyorum.. sadece merak etmiştim..İlginiz için teşekkürler tekrardan..