mezar ve tespit etiğim boşluk

ibrahim181

Kullanıcı
değerli arkadaşlar aşağıdaki resimlerde gördüğünüz gibi mezar şekli vermiş bir kaya var. günümüzde mezarların üstüne nasıl toprak yığılıyorsa burada da taş konulmuş. çubuklarla yaptığım tespite göre resimde de çizimle gösterdiğim gibi 4 m derinlikte 2x2 ebatında boşluk tespiti yaptık aynı şekilde taşın batı tarafında aynı boşlukla bitişik 1x1 ebatında giriş gibi boşluk var bu konuda değerli yorumlarınızı bekliyorum. saygılar

operatör

Yasaklı
Yasaklı
Cevap: mezar ve tespit etiğim boşluk

fallos tur bu 3 2 dir

ersan

Admin

slm aliomer usta o birinci resim ,,kaplumbaya benziyor,,yuvasina bakabilir bakti yerde girisi olabilir .o noktaladiun yerde de olabilir.

ibrahim181

Kullanıcı

o scar ustam fallosun ne olduğunu açıklaya bilirmisin 3 2 derken ebatımı derinliğimi. bu tür yapının altında oda türü boşluk bulunurmu açıklarsan memnun olurum

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

sevgili kardeşim, mesajlarında yazdığından biraz daha detaylı görünüyor.2. resmi görmesem, dediklerini aynen kabulleneceğim.çünkü oymalar mutlak mahzen bulgusu.2. resmin sol meyilli kısmını iyi kontrol ettinmi. orda bir oda girişli olup ,senin tesbit ettiğin yer ikinci küçük oda olabilir. eğer yoksa o istikamette başka yer vardır.
dediğim kısmı güzel inceleki bir noksanlık olmasın. eğer varsa başlangıç oradan. yoksa olduğu yer. her iki durumdada ,[sana yazmıştım doğu veya batı diye,sistem oturuyor] içerden cep dediğimiz gizli bölmeye geçmen gerekir.
sağlıcakla ..

ibrahim181

Kullanıcı

ikizceli ustam değerli yorumlarını esirgiyemediğin için teşekkürlerimi sunarım. elimdeki çubuklarla alanda dolaştım başkada yer çekmedi resimde işaretlediğim noktadan başka. başka oda varsada uzak mesafede olabilirmi. saygılar

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

ikizceli ustam değerli yorumlarını esirgiyemediğin için teşekkürlerimi sunarım. elimdeki çubuklarla alanda dolaştım başkada yer çekmedi resimde işaretlediğim noktadan başka. başka oda varsada uzak mesafede olabilirmi. saygılar
işaretleri arazi ile değerlandirmek en doğru olandır. ikinci resimdeki görülen
kayanın altındaki bulgudan daha fazlasını veriri görünümünde. resmi tam öndende alsaydın daha kesin yazabilirdik. kayanın oyma olan kısmına sırtını verdiğin zaman ,gördüğün alanda arazi yükseliyormu. ve burda sırtlı tümsekli bir yer gözüne çarpıyormu bir kontrol etmek bir şey kaybettirmez.direk istikametine değilde çaprazına gelebilir. birdebu kabarık yerdeki oymanın alta akarı varmı ,düz karşıyamı bakıyor.buda işi netleştirir.
olduğu yerin durumunuda anladığını sanıyorum.
saygı ve sevgi bizden kardeşim.

operatör

Yasaklı
Yasaklı

erkeklik aleti . önce 3 ü sonra iki nin arasından girecen üce. olay bu. soğan yer gibi .

ibrahim181

Kullanıcı

değerli yorumlarınız için teşekkürler ikzceli ve Oscar ustalarım.ikizceli ustam kayanın durduğu yer yamaç yani tam düzlüğün bitiği yerde kaya yamaca doğru uzanıyor. ikincisi kabarık duran yerdeki oyma alta doğru doğal bir çatlaklıkla iniyor. kayanın ön tarafı düzlük ve eski yerleşke yeri rivayetlere göre Urartulardan kalma. oskcar ustam sanınırm dediğini anladım nasipsa soğanı kabuğunu kaldırım merkezine ulaşmaya çalışırız. saygılar.

cantar

Vip Üye

güzel bir kuş kafası imiş sanırım gövdeside varmış ama bir şekilde yok olmuş garanti bir ev yaparken kullanmışlardır ne de olsa hazır kaya taş varen niye uğraşsınlar ki değil mi...?