Mezar Veya Mahsen Olabilirmi? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Mezar Veya Mahsen Olabilirmi?

gıral

Vip Üye
Cubuk işinde amatörüz ama biraz bilgisi var arkadaşın benim dikkatimi çeken bize önce 4 adet duvar çizdi içeriye ortaya geldiğimizde 360 derece döndü ayak kısmında da döndü baş kısmındada döndü muhtemelen fakir mezarı sanırım müslüman çünkü baş tarafında çapraz çizdi bu çapraz direk kıbleye bakıyor
çubuk işi çok tecrübe ister
fare deliği ağaç kökü toprakcinsi vs. çok aldatır çokyer açtırır kardeş amandikkat
enprof çubukçular dahi yanılabiliyor buişte

Kader25

Admin
Arkadaşlar merhaba resim ekleyemedim video ile daha kolay olur diye video çektim umarım link açılır.
Hocam burada mezar olmaz.
Olsada ise yaramaz.

O donerek noktalama yaptiran 360 derece donen pervane gibi hareket eden cubuklar ya suya gider yada minerale. O cubuklarin işe yaradigini hiç gormedim.

200 tane video cekip youtube kanalinda wp dan goruselim diyip ise yaramayan sistemi 7500 liraya satan şarlatanin sattigida işe yaramaz.

Bas dugmeye bosluk bul.
Bas dugmeye altin bul.
Boyle bir dunya yok, olmayacak da.

Ozetle 360 derece donen cubukla yapilan tespitler bostur. Bu cins cubuktan uzak kalmak gerek. Hic begenmedigim bakir cubuk bile bunlardan daha iyi iş yapar.

TRUVA

Admin
Olsada ise yaramaz.

O donerek noktalama yaptiran 360 derece donen pervane gibi hareket eden cubuklar ya suya gider yada minerale. O cubuklarin işe yaradigini hiç gormedim.

200 tane video cekip youtube kanalinda wp dan goruselim diyip ise yaramayan sistemi 7500 liraya satan şarlatanin sattigida işe yaramaz.

Bas dugmeye bosluk bul.
Bas dugmeye altin bul.

Ozetle 360 derece donen cubukla yapilan tespitler bostur. Bu cins cubuktan uzak kalmak gerek. Hic begenmedigim bakir cubuk bile bunlardan daha iyi iş yapar.
Usdat haklisin. Adam bastı düğmeye 500m2 bahçemde 7 lahit odası ve her birinde 24 ayar altin buldu. Mübarek bütün medeniyet herseyini benim bahçeye gömmüş. Gel gor bir h.lt yok . :D seninde gördüğün gibi.

Kader25

Admin
Usdat haklisin. Adam bastı düğmeye 500m2 bahçemde 7 lahit odası ve her birinde 24 ayar altin buldu. Mübarek bütün medeniyet herseyini benim bahçeye gömmüş. Gel gor bir h.lt yok . :D seninde gördüğün gibi.
Adamlar işi çozmuş hocam.
Bunlar bunlar var diyor.
Inanmayan acip baksin :)))

Birsey cikmayinca da cinçonlar goturmus diyebilirler. :))

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Kıymetli ustam adamlar haksız değil bazı kendini bilmezler her işarette enaz yedi lahit mezarın var derdi @BulursamKader25 ustam bilir kimden bahsettigimi öyle olunca adamlar niye bizdede lahit olmasın demiştir 😂

TRUVA

Admin
Adamlar işi çozmuş hocam.
Bunlar bunlar var diyor.
Inanmayan acip baksin :)))

Birsey cikmayinca da cinçonlar goturmus diyebilirler. :))
Bir nokta vardı evin hemen yanında sebzelerin içinde 1m de bir kaç çeşit elmas bir kaç ayar altin .gümüş. bronz aklına ne gelirse var. Ulan dedim merkez bankasında bile bu kadar çeşit yok. Sanırsın Nebatinin paralar burada .bir döviz var demedi sadece .onuda deseydi. Köşeliktim.:D:D:D:D

Molla

Kullanıcı
Olsada ise yaramaz.

Bas dugmeye bosluk bul.
Bas dugmeye altin bul.

Boşluk bulma konularını incelediğimde bende bu kanaate vardım hocam boşluk bulma konunuz beni baya bilgilendirdi bende birşey olmadığı kanaatine vardım 👍🏻

TRUVA

Admin
Kardeş orada bir şey yok. sanırım sol taraf tepe bölgesi. tepeye doğru git. oradan burnuma kokular geldi. ne var gözüne çarpan bir bak. ;)