Mezar | Define işaretleri ve anlamları

Mezar

baran

Kullanıcı
arkadaşlar yardım edebilir misiniz ? Bu mezarın içinde sadece 2 tane kafatası bulunmuş ne yapabilnir bundan sonra cevaplarınızı bekliyorum.Saygılarımla

demirkıran

Kullanıcı
:) ustam resimleri sağlı sollu işaret varsa yakınında mezar falan varsa oyma falan varsa hangı doneme aıt olugunu biliyorsan lutfen
bundan sonra butun uyeler oyle resim atsın yoksa siz fayda beklerken aksıne zarara girersiniz :) ustalarım boyle yorum yapsa senın ıçın ıyı olmaz dediğim gibi resim yuklersen konuyu netleştirecektik saygılarımla :) :D :p

baran

Kullanıcı
:) ustam resimleri sağlı sollu işaret varsa yakınında mezar falan varsa oyma falan varsa hangı doneme aıt olugunu biliyorsan lutfen
bundan sonra butun uyeler oyle resim atsın yoksa siz fayda beklerken aksıne zarara girersiniz :) ustalarım boyle yorum yapsa senın ıçın ıyı olmaz dediğim gibi resim yuklersen konuyu netleştirecektik saygılarımla :) :D :p
yok kardeşim oyma falan sadece böyle bir mezar çıktı içinde 2 tane kafatası tek çıktı.Böyle mezarda 2 tane kafatasın çıkması bir işaret mi işaretse neyi kastediyor bunu öğrenmek istiyoruz.Saygılarımla...Bide resimler var zaten yüklemişiz

demirkıran

Kullanıcı
ßu oda toprak içindemi =kirs= yanı yoksa kaya damı zemın altı= mezar odası= ?

baran

Kullanıcı
Arkadaşlar lütfen varsa bir bilginiz bu mezar hakkında cevaplarınızı bekliyorum

demirkıran

Kullanıcı
demirkıran
Arkadaşlar lütfen varsa bir bilginiz bu mezar hakkında cevaplarınızı bekliyorum
ustam bu tür mezarlarda ne hediye nede defıne olmaz baksana şu kaya mezarlarının guvenlıgıne birde bunun guven lık ıne bunların guvenlık sıfır aklıkıtların laflarına inanma fayda yerıne zarar görursun saygılarımla :(:(
Definecilik akıl,bilgi ve güzel ahlak işidir.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
bu bulduğun mezarın hemen yanında (10 m yi geçmeden) büyük bir oda olabilecek tarzda bir boşluk tespitiniz varmı? mesela en az 4*5 kadar?
ve çevre resimleriniz eksik,,, araziyi okuma şansını bize bırakmamışsınız...

demirkıran

Kullanıcı
aklı kıt derken ustalarım ustuneuze alınmayın lutfen ben bu başka sitelerde pc başında saçmayalanlar için diyorum yoksa size laf atmak gibi bir niyetım yoktur...!

baran

Kullanıcı
bu bulduğun mezarın hemen yanında (10 m yi geçmeden) büyük bir oda olabilecek tarzda bir boşluk tespitiniz varmı? mesela en az 4*5 kadar?
ve çevre resimleriniz eksik,,, araziyi okuma şansını bize bırakmamışsınız...
Kardeş çevresi hepsi evlerle dolu evler yapılmış çevre fotolarını çeksekte bişeyler tahmin etmeniz zor olabilir ama biz yinede çekelim verelim belki işe yarar