Mezaramı Isarettir

krall66

Kullanıcı
Merhaba ustalarım tarlamin ortasinda yukselti var hoyuk yada tumulus pek anlamam duzlestirmek icin yukseltiyi surdum ve karsıma kucuk guveç canagı kadar bir kup cikti agzi kapali icini actigimda cesitli kemikler vardi insan kemigi mi bilmem ama kup kucuk oldugundan insan kemiklerinin sigacagini sanmam kemikler yumruk kadar ve daha kucuktu sonra elimle topragi temizledigimde karsima desti seklinde kup cikti agzi asagiya bakiyordu cikardim ve yukseltiyi duzledim cikan bu isaretler hakkinda ustalarimin tecrubeleri yorumlarindan faydalanmak isterim simdiden hayirli ramazanlar

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kader25

Admin
Agizi asagiya bakan kup, yon vermek icin konur, bildigim kadariyla. Devami halinde baska kuplere ulasilacaktir. Resmi olsaydi ustalarimiz size cok daha net seyler soyler vebyonlendirirlerdi. Yine de tatmin edici ve yonlendirici bilgiler gelecektir insallah.

krall66

Kullanıcı
Agizi asagiya bakan kup, yon vermek icin konur, bildigim kadariyla. Devami halinde baska kuplere ulasilacaktir. Resmi olsaydi ustalarimiz size cok daha net seyler soyler vebyonlendirirlerdi. Yine de tatmin edici ve yonlendirici bilgiler gelecektir insallah.
Eyv ustam degerli yorumun icin

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

feylezof

Kullanıcı
Tümülüs veya höyük benzeri yerlere resmi kazı izni verilmez............

feylezof

Kullanıcı
Resmi kazı için müracaatta bulunursan,tapulu tarla ise tapuyu bile kaybedebilirsin.Bulgur/pirinç/midyad misali.
Elde olan,henüz elde edilememişten çok daha kıymetlidir.Takdir sizin...