Mezarlar. | Define işaretleri ve anlamları

Mezarlar.

SEVALİ

Kullanıcı
Saygılı definemekani arkadaşlarım resmi şu an yok ben görmedim fakat bölgeyi biliyorum arkadaşım tarafından bizzat ölçümleri yapılmıştır kroki bire birdir bunuda çözmeye çalışalım kayamız doğuya bakmakta yorumlarınız için teşekkür ederim.

impossibleman

Kullanıcı
Cevap: Mezarlar.

Anatis Ustam bu işaretlerin olduğu yerin alt taraında Yol yada dere varmı ve bu dereye baktığımızda parmak kalınlığındaki kanalı andırıyormu acaba. Her ne şekilde olursa olsun değerli olan bir şey var sanıırm burada ve ortada kalıyor. Yani okun ucuna konulmuş nokta veya oymalardan ortadakinin yanındaki küçük oyma gibi. Saygılarımla.

SEVALİ

Kullanıcı
Cevap: Mezarlar.

Anatis Ustam bu işaretlerin olduğu yerin alt taraında Yol yada dere varmı ve bu dereye baktığımızda parmak kalınlığındaki kanalı andırıyormu acaba. Her ne şekilde olursa olsun değerli olan bir şey var sanıırm burada ve ortada kalıyor. Yani okun ucuna konulmuş nokta veya oymalardan ortadakinin yanındaki küçük oyma gibi. Saygılarımla.

Sayın impossibleman yorumunuz için teşekkür ederim,dere mevcuttur aşağıdaki linkini verdiğim konumun tahminen 1000 1500 metre yukarısında bulunuyor.

http://www.definemekani.com/fotogra...mleri-signs-photos/10703-yilan-ve-keklik.html