Mezarmı,kasamı,mağaramı?(görsel) | Define işaretleri ve anlamları

Mezarmı,kasamı,mağaramı?(görsel)

TRUVA

Admin
Dikkatimi çeken yerlerin resmini ekledim.sizce nedir?

TATLARLI

Kullanıcı
Cevap: Mezarmı,kasamı,mağaramı?(görsel)

merhabalar truva ustam ilk resimde kanal olsa birşeyler olabilirdi ama doğal hocam kayanın yapısı o şekilde. 2. resimde kırılan taşlar insan eli kapı yada kasa aramışlar sanırsam.

karainci78

Kullanıcı

usta magara hakkında pek bilgim yok fakat görebildigim bunlar

TRUVA

Admin

Ağaşıda resimde çizdiğim yandaki bölüm kitap sayfası şeklinde iki eşit paraçadan oluşmakta ve birinin ortasında halka şeklinde oyma mevcuttu.bu bölüm zar şeklinde üstten kamufle edilmişti.üst kısmında ise hafif içte kalan el ile yapıldığı belli olan bir küçük kapak türü bölüm mevcuttu.dedektör üstteki kapak bölümü arakasına sinyal verdi.yapı olarak yapıştırılarak yapılmış bir bölümdür.

TATLARLI

Kullanıcı

Şimdi oradaki o işaretin kırıldığına bir dedekktörün yada bir cihaazın acizliğiyle yok edildiğine üzülmek istedim ama eminim ki orada öyle bir işaret hiç olmadı ustam çünkü doğal benzetildi diye düşünüyorum. Öyle olsa bile arkasında boşluk değil karşısında vermeliydi. Eski fotoğrafları varmıdır koyabilirmisiniz? Umarım yanlış anlamadınız sadece kendi fikrimi sunuyorum. saygılar.

ufuk14

Kullanıcı

ikinci resim soldaki iki taşın alt arası incelenmeli.saygılar

A21MEDLi

Admin

usta sizi bu iki kayaya yönlendiren sebep ne? + 1.resimdeki kayalığın civarında herhangi açılan mezar varmıydı,bunu şunun için sordum,1.resimdeki kayada 1 mezarın mesafesini veren bi nişane gördüm eğer cevrede açılmış kaya mezarı yoksa? gördüğüm doğaldır,diye düşünüyorum.

TRUVA

Admin

usta sizi bu iki kayaya yönlendiren sebep ne? + 1.resimdeki kayalığın civarında herhangi açılan mezar varmıydı,bunu şunun için sordum,1.resimdeki kayada 1 mezarın mesafesini veren bi nişane gördüm eğer cevrede açılmış kaya mezarı yoksa? gördüğüm doğaldır,diye düşünüyorum.
2. resmin Karşısında bir tepecik var.orada lahit verisi tespit ettim. 20-30 metre civarıdır.birinci resmin arka kısmı ve yan kısımlarında mezarlık alandır.resme göre sol tarafta yer altı yaşam alanı mevcuttur.

Son düzenleme:

star21

Kullanıcı

bence mezar kasa için çok büyük burası.mağara içinde çok küçük..in tarzı mağara mezarı biraz saçma oldu in tarzı mağara mezarı :)