mihrap ve kare oyma | Define işaretleri ve anlamları

mihrap ve kare oyma

lionteam

Kullanıcı
2 adet çapı 45 cm olan oval kesimli pencere tarzı olan , 1 adet tam ortada önden görünümü üçgen olan ve bu üçgen kesimin üst kısmı oturak yeri gibi ... ön kısmı 1 metre genişliğinde ve yürüyebiliyorsun , arka kısım çok geniş değil ... 1,5 / 2 metre bir genişliği var .. kırmızı renk ile işaretlediğim yerin alt kısmında kanal gibi bir yer var , burda bir çalışma olmu fakat her hangi bir bulgu yok .. Yön olarak DOğuya bakıyor ... 15 metre önünde bir kaya daha var ... acaba orasımıdır..

msftdftr

Kullanıcı
Cevap: Resimlere Yorum yapacak varmı

iki oda varmış, iki odayı ayıran mavi çizgiler duvar (ara duvar) iki nişte belirgin zaten döneminde yıkıma uğramış bu odalar...

lionteam

Kullanıcı

varmı başa fikri olan arkadaşlar

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Foruma hos geldiniz.
Konu başlığını konuya uygun acsaydiniz yani kurala uysaydiniz.daha fazla yorumlar alirdiniz.bu sekli ile ilgi cekmiyebilir.

Konu başlığini konu ile alakali olarak degisiniz.
Degistirme sureniz doldu ise buradan yazın degistirelim.

lionteam

Kullanıcı

sayın admin böyle bir yerde yeniyim .. neyi nasıl yapacağımıda bilmiyorum ... tabiki yardımlarınızı bekliyorum .. Define olayini bile bilmem ... resimlerdeki yeride tesadüfen buldum saygilar

msftdftr

Kullanıcı

soldaki odada açılmamış (kapatılmış) niş var sanki .... bul onu...

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

sayın admin böyle bir yerde yeniyim .. neyi nasıl yapacağımıda bilmiyorum ... tabiki yardımlarınızı bekliyorum .. Define olayini bile bilmem ... resimlerdeki yeride tesadüfen buldum saygilar

Sizi anlıyorum. Yeni olmanız sebebi ile bilgi veriyorum zaten.tekrari ve devaminda konu kilitleniyor.
Konu açarken ve yorum yazarken kurallar surekli görünüyor. Size yardımcı olsun diye.

Konu başlığını mihrap ve kare oyma olarak degisiyorum, sanırım bu sekilde uygun olur.
Aceleci olmayın. Yeriniz güzel. Ustalarimiz yqrdimci olacaktir.

firtina2121

Kullanıcı
Cevap: mihrap ve kare oyma

yer ortada sırtarıp duruyor daha dikkatli bakarsan görecen

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
Cevap: mihrap ve kare oyma

kaya mezarları var yerin güzel yakın uzak bir kaç resim ekle buranın yakınında bir tepe var yarı taşlık yarı topraklık önünde dere var birkaç iri ağaç var bunlarda sana yeter